1. Anasayfa
  2. Magazin

Selami Şahin: Bana tuzak kurdular!

Selami Şahin: Bana tuzak kurdular!
0

‘Alışmak Sevmekten Zor’, ‘Gitme Sana Muhtacım’, ‘Seni Sevmediğim Yalan’, ‘Tapılacak Kadınsın’ ve ‘Seninle Başım Dertte’ üzere unutulmaz aşk müziklerine imza atan Selami Şahin, geçtiğimiz aylarda hakkında çıkan ‘Yoldan geçen bayanları ofisine davet ediyor’ başlıklı bir haber ve Etiler’deki imgeler sonrası sessizliğini bozmuştu.

“SICAK VE SAMİMİ DİYALOG YANLIŞ YORUMLANDI”

Evli ve üç çocuk babası usta sanatkarın, menajerlik ajansı aracılığıyla yaptığı ve toplumsal medya hesabından da yayınladığı açıklamada şu sözler kullanılmıştı:

Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberlerle ilgili, sanatkarın ailesi ve takımı olarak derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz. Selami Şahin, bu ülke müziğinin en değerli kilometre taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca müziklerini halkın ortak his ve fikirlerine nazaran bestelemiş ve sevenleri ile samimi bir hayat sürdürmeyi tercih etmiştir. Hayranları ile tokalaşması ve bu imajların medyaya kendisini yıpratacak biçimde servis edilmesi üzerine tarafımızca bir açıklama zaruriliği doğmuştur.

“Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve toplumsal ömrünü sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu bahiste yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.”

“ALLAH’A HAVALE EDİYORUM”

2. Sayfa’nın haberine nazaran; geçtiğimiz gün trafikte görüntülenen 74 yaşındaki Selami Şahin hakkındaki haberlerle ilgili konuştu.

Ünlü isim, gündem olan manzaralarıyla ilgili; “Tuzak kuruldu bana. Bana karşı bir şeyleri var ki yaptılar. Kimin yaptığını bilmiyorum. Çekemeyenler olmuştur, onlar yapmıştır. Zira hazırlamışlar kamerayı falan. Bu türlü bir şey yok. Allah üstte, ona havale ediyorum” dedi ve ekledi:

Ben sanatçıyım, halkın sevgisiyle varım. ‘Merhaba’ dedikleri vakit konuşuyorum, fotoğraf çektiriyorum. Artık iptal ettim hepsini, bu istekleri kabul etmiyorum. Mütevazi oluyorsun, yaptıkları şeye bak.

“‘GELİN KAHVE İKRAM EDEYİM’ DİYORLAR”

Şarkıcı, ‘kadınları ofisine davet ettiği’ savıyla ilgili ise “‘Gelin kahve ikram edelim’ diyorlar. Ben de, ‘Ofise geçiyorum, buyurun ben size ikram edeyim diyorum. Ofiste çalışan bir sürü kişi var” açıklamasını yaptı.

Hukuki sürecin başladığını da söyleyen Şahin, “Artık selam verenlere uzaktan el sallayıp gidiyorum” biçiminde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir