1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Özkan Uğur’un eşinden duygulandıran paylaşım: Birlikte yaşlanacağız sanıyordum

Özkan Uğur’un eşinden duygulandıran paylaşım: Birlikte yaşlanacağız sanıyordum
0

Usta sanatçı Özkan Uğur, daha evvel üç defa yenidiği lenf kanserine yenik düşmüştü. 69 yaşındaki sanatçı, ağır bakımda 1.5 ay süren tedavisinin akabinde 8 Temmuz Cumartesi günü hayatını yitirmişti.

AKM’de düzenlenen merasimde Mahsar Alanson ve Fuat Güner yol arkadaşlarına müzik kelamlarıyla veda ederken gözyaşlarına boğulmuştu.

EŞİNDEN DUYGUSAL MESAJ

Uğur’un 34 yıllık hayat arkadaşı Aysun Aslan Uğur, kaybettiği eşinin akabinde duygusal bir yazı kaleme aldı.

Aslan Uğur paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“HEP İÇİMİZDE OLACAKSIN CANIMIN İÇİ”

Kendimi o kadar eksilmiş, kederli ve yorgun hissediyorum ki…Bir olduğumuz bu denli yılın akabinde seni görmeden, sesini duymadan, yamacımda hissetmeden, birbirimizi eleştirmeden, dalga geçmeden, hengame edip barışmadan, birlikte kahkaha atmadan, nasıl olacak Özkan’ım? Genç ruhlarımız birbirine olan sevgisini yitirmeden birlikte yaşlanacağız bu dünyada sanıyordum. Bundan sonrası sensiz bir kara delik. Seni bu boyuttan uğurladık. Artık öbür bir boyutta; daima olduğun üzere hiçbir varlığı incitmeden akacaksın.Acımızı paylaşan, her kederimize deva olan yakın dostlarımıza, arkadaşlarımıza, telefon ve iletilerini cevaplayacak güç bulamadığım tanıdık tanımadık tüm sevenlerine, dualarınıza sonsuz teşekkür ediyorum…Uğurlar olsun, daima içimizde olacaksın canımın içi. Arkasında bıraktıklarınla, tertemiz kalbinle hiç unutulmayacaksın… Sevenlerin hiç eksilmeyecek, sanatının ışığıyla daha çok nesilleri aydınlatacaksın.Nur içinde yat… Yerin Cennet olsun Özkan’ım. Hepimizin başı sağ olsun.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap