1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Özcan Deniz’in büyülü performansına Boğaz eşlik etti

Özcan Deniz’in büyülü performansına Boğaz eşlik etti
0

Arabesk ve fantezi müziğin başarılı ismi Özcan Deniz, dün akşam Paraf Kuruçeşme Sahnesi’nden tam manasıyla rüzgar üzere geçti. İlginin ağır olduğu gecede Kuruçeşme sahnesi, kapasitesinin üstünde seyirci ağırlayarak Deniz hayranlarını dansa, müziğe, cümbüşe doyurdu.

“BANA DA ÇOK YETERLİ GELDİ”

Kuruçeşme’de sevenleriyle birinci defa bir ortaya gelmenin memnunluğunu yaşayan ünlü sanatçı, “Televizyona, sinemaya orta verip sahnelere geri dönme sebebim aslında 30’uncu yılımızı kutlamaktı bu türlü kanlı, canlı, daima bir arada. İki yıldır sahnedeyim ve bu türlü dolu dolu geçmesi bana da çok düzgün geldi” kelamlarıyla tüm hayranlarına teşekkürlerini iletti.

“BİRAZ BUHRANA SOKUYORUM BİRAZ DA AYAĞA KALDIRIYORUM”

‘Sonumun Adı’, ‘Geçmiyor’, ‘Yalan Mı’ müziklerini arka arda seslendirerek hayranlarına ‘merhaba’ diyen Deniz, gecenin nabzının yüksek olacağının sinyalini daha birinci dakikalarda verdi. Yıllara meydan okuyan efsane müziklerini seslendiren başarılı sanatkara hayranları ve en önde oturan eşi Samar Dadgar da eşlik etti.

“Konserde biraz buhrana sokuyorum biraz da ayağa kaldırıyorum. Sizi histen duyguya sürükleyeceğim” kelamlarıyla alkış yağmuruna tutulan Deniz, samimi tutumlarıyla Kuruçeşme seyircisini mest etti.

‘MELEĞİM’DEN GÜNÜMÜZE…

Geçmişten günümüze en tanınan aşk müziklerinin yanı sıra birçok şekilde da müzik seslendiren sanatçı, kendisini dinlemeye gelenlere tam bir müzik ziyafeti çekti. ‘Dön Desem’ dedi duygulandırdı, ‘İllallah,’ Bahçe Duvarı’ ile yerine oturtmadı. Orhan Gencebay’dan Neşet Ertaş’a uzanan repertuvarıyla dinleyicilerini büyüledi.

Yaklaşık iki saatlik performansını ‘Meleğim’ müziğiyle sonlandıran Özcan Deniz, alkışlar eşliğinde sahnesini noktaladı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap