1. Anasayfa
  2. Magazin

Oyuncu John Beasley yaşamını yitirdi

Oyuncu John Beasley yaşamını yitirdi
0

2002’de ‘Everwood’da canlandırdığı ‘Irv Harper’ karakteriyle tanınan John Beasley, 79 yaşında hayatını yitirdi. Ani vefatıyla sevenlerini yasa boğan Beasley’nin mevt nedeni ise şimdi açıklanmadı.

ACI HABERİ OĞLU DUYURDU

Ünlü oyuncunun vefat haberini oğlu Mike Beasley toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Babasını ‘kahraman’ olarak nitelendiren Mike Beasley, paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

Adamım, bunun hayatın bir kesimi olduğunu biliyorsun. Fakat bu durumu kolaylaştırmıyor. Bugün en güzel arkadaşımı kaybettim. Babam kahramanımdı.

40’LI YAŞLARININ ORTALARINDA OYUNCU OLMUŞTU

26 Haziran 1943 doğumlu Beasley, uzun yıllar demir yollarında çalıştıktan sonra 40’lı yaşlarının ortalarında oyuncu olmuş ve sinema kesimine geçiş yapmıştı. Birinci sefer 1989 yılında ‘Rapid Fire’ sinemasında rol almıştı. 1997 üretimi The Apostle sinemasında de Robert Duvall ile birlikte sahne almıştı.

Ünlü oyuncu ayrıyeten, ‘Crazy in Alabama’, ‘The Sum of All Fears’, ‘I’ll See You in My Dreams’, ‘The Turkey Bowl’, ‘Missing Persons’, ‘EZ Streets’, ‘Early Edition’, ‘The Pretender’ üzere üretimlerde da kamera karşısına geçmişti.

İlginizi Çekebilir
sevdigim-yerdeyim-q7x8V9Mk.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir