1. Anasayfa
  2. Magazin

Neslihan Atagül’ün iddialı tarzı gündem oldu

Neslihan Atagül’ün iddialı tarzı gündem oldu
0

Sık sık boşanma argümanlarıyla gündeme gelen geçtiğimiz haftalarda ortalarında soğuk rüzgarlar estiği öne sürülen Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu yatırım için Kıbrıs’a gitmişti.

Boşanma tezlerini yalanlayan ikili Kıbrıs’ta yatırımlık mesken bakarken bir yandan da tatil yapmıştı. Eşine verdiği pozları takipçileriyle paylaşan Neslihan Atagül, bir defa daha “her şey yolunda” iletisini verdi.

BEĞENİ YAĞDI

Geçtiğimiz günlerde bir partiye katılan hoş oyuncu bu üslubuna bir yenisini ekledi. Beyaz crop’uyla pozlar veren Neslihan Atagül’e hayranlarından beğeni yağdı.

NE OLMUŞTU?

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği cümbüş yerinde bayanlarla dans ederken görüntülenmişti. Manzaraların akabinde açıklama yapan Doğulu, “Ben bu imgeleri bu formda yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen lakin yakınlaşamayınca da bu biçimde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 şahısla konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve vaktinin da bir ehemmiyeti yok” demişti.

“NORMAL BİR KONUŞMA”

Neslihan Atagül de “Gürültülü bir ortamda yapılan olağan bir konuşma” demiş ve ortalarında bir kriz olmadığını söylemişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir