1. Anasayfa
  2. Magazin

Nazlı Sabancı’nın hamilelik şıklığı

Nazlı Sabancı’nın hamilelik şıklığı
0

İki sene evvel Arzu-Ömer Sabancı’nın yalısında nikâh masasına oturan Nazlı Kayı Sabancı ve Hacı Sabancı, Haziran 2022’de Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir merasimle evlenmişti.

Geçtiğimiz aylarda bebek bekledikleri tez edilen Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı ise sonunda sessizliklerini bozarak müjdeli haberi vermişti. Eşiyle poz veren Nazlı Sabancı, Instagram sayfasından yayınladığı kare ile anne-baba olacaklarını doğrulamıştı.

BEBEK BEKLEDİKLERİNİ TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURDULAR

Sosyetik hoş, paylaşımına nazar boncuğu ve kalp emojileriyle “3” notunu düşmüştü. Kısa müddette binlerce beğeni alan bu hoş habere, ünlü çiftin sevenlerinden tebrik iletileri yağmıştı.

NAZLI SABANCI’DAN YENİ PAYLAŞIM

Anne olmak için gün sayan sosyetik hoş, Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Nazlı Sabancı, serin sırt dekolteli pembe elbisesiyle verdiği pozlarına ”Hamile tarzımı paylaşıyorum” notunu düştü.

28 yaşındaki ünlü ismin hamilelik şıklığı ve stili dikkatlerden kaçmadı. Sabancı’nın paylaşımına ise eşi Hacı Sabancı ve kayınvalidesi Nazlı Sabancı kayıtsız kalmadı. Hacı Sabancı, eşinin karelerine kalp emojisiyle yorum yaparken, İstek Sabancı da nazar boncuğu emojisi ekledi.

İlginizi Çekebilir
romantik-tatil-3PsQWq9L.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir