1. Anasayfa
  2. Magazin

Mert Yazıcıoğlu’nun atletli pozu olay oldu!

Mert Yazıcıoğlu’nun atletli pozu olay oldu!
0

Meslektaşı Afra Saraçoğlu’ndan ayrıldıktan sonra Dilan Çiçek Deniz ile yeni bir aşka yelken açan Mert Yazıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde Deniz’in eski sevgilisi Furkan Andıç ile verdiği bir pozla magazin gündemine oturmuştu.

Çok konuşulan fotoğrafın akabinde Deniz ile Yazıcıoğlu toplumsal medyada birbirini takip etmeyi bırakmış; birincisinin bu atağı akılları karıştırmıştı.

AYRILIK İDDİASI

Ünlü çiftten ayrılıp ayrılmadıklarına dair bir açıklama gelmezken, Gazete Magazin’de yer alan habere nazaran; Deniz ile Yazıcıoğlu’nun ortalarında uyuşmazlıklar olduğu ve fikir ayrılığı yaşadıkları için bağlarını bitirme kararı aldıkları tez edilmişti.

PAYLAŞIMI OLAY OLDU

30 yaşındaki Mert Yazıcıoğlu, son olarak 1.7 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Beyaz atletle kamera karşısına geçen ünlü isim, gönderisine; “Yeni albümüm ‘Omzun açık olsun’ tüm müzik marketlerde” iletisini yazdı.

Oyuncun bu karesine kayıtsız kalamayan Kubilay Aka, “‘Yalın ayak’ favori müziğim, emeklere sağlık” diyerek arkadaşına esprili bir yorum yaptı. Yazıcıoğlu ise Aka’ya, “Sen bir de ‘Atlet Olayım’ı dinle. Bayılırsın” kelamlarıyla karşılık verdi.

Deniz Yorulmazer de Mert Yazıcıoğlu’nun bu karesine yorum yazarak, “‘Beyaz ve sen’ coverını bekliyoruz” sözlerini kullandı. Oyuncu, arkadaşına “Single olarak düşündüğüm için bu albümde yer vermedim” cevabını verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir