1. Anasayfa
  2. Magazin

Melike Şahin’in nikâhından yeni kareler!

Melike Şahin’in nikâhından yeni kareler!
0

Bedelini Ödedim, Pusulam Rüzgar, Olur Mu isimli müzikleriyle milyonlara ulaşan Melike Şahin, daha evvel sevgilisi ile ortalarındaki yaş farkıyla gündem olmuştu. 6 yıldır birlikte olan çift muradına erdi.

EVLENDİĞİNİ TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURDU

‘Diva Bebe’ lakabı ile anılan 34 yaşındaki müzikçi geçtiğimiz günlerde, sevgilisi Sedat Beyefendi ile sessiz sedasız evlendi. Müjdeli haberi ünlü müzikçi toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla duyurdu.

GÖMLEK YERİNE KAZAK GİYDİ

Sosyal medya hesabından gelinlik ve damatlıkla verdiği bir pozu paylaşan müzikçi, altına ise “Kara gözlüm biz seninle bir konut kursak yemyeşil” notunu düştü. Ünlü isim sade bir gelinlik tercih ederken, damadın beyaz grup elbisesinin içine siyah boğazlı kazak giymesi de dikkat çekti.

Nikâh karelerini yorum kapatan Melike Şahin’in nikahtan yaptığı birinci paylaşımına takipçilerinden binlerce beğendi geldi.

”DOKUNMAYIN ÇOK FENAYIM”

Günler evvel evlenen Melike Şahin, 437 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından yeni karelerini yayınladı. Nikâh gününe ilişkin renkli fotoğrafların altına ise ”Dokunmayın çok fenayım” notunu düştü. Ünlü müzikçi, bir evvelki paylaşımında olduğu üzere yeni paylaşımını da yoruma kapatması dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan, Melike Şahin ile sevgilisi Sedat Beyefendi, geçtiğimiz yıl Ekim ayında münasebetlerinin 5’inci yılını kutlamışlardı. Toplumsal medya hesabından sevgilisiyle romantik bir pozunu yayınlayan müzikçi, paylaşımına ”Yüksek 5” notunu düşmüştü.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir