1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Kraliçe’ final sahnesiyle şaşırttı! Deniz ile Ateş boşandı

‘Kraliçe’ final sahnesiyle şaşırttı! Deniz ile Ateş boşandı
0

Merve BARUT / Milliyet.com.tr – Kanal D’nin; dünya çapında çok izlenen ‘Queen Sugar’dan uyarlanan, direktör koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin isminin büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını mevzu alan ‘Kraliçe’ dizisinin 11’inci kısmında; Deniz, Gaye ile Ateş ortasındaki gerçeği herkesin içinde açıklayıp yüzünde bir tebessümle partiden ayrıldı ve konutuna geldi. Her şeyi evvelden planlayan Deniz, kızı Duş’u konuttan gönderdi ve Ateş’in kıyafetlerinin bulunduğu bavulları da kapının önüne koydu.

DENİZ, ATEŞ’İ KONUTTAN KOVDU

Deniz’in akabinde meskene gelen Ateş, meskeninin kapısını açamadı. Deniz’in meskenin kapısının anahtarını değiştirdiğini anlayıp sonlandı. İçeriye girdikten sonra Ateş, Deniz’e ”Sen ne yaptığının farkında mısın? Herkese beni rezil ettin. Mesleğimi yerle bir ettin” diye çıkıştı. Deniz’i kaybetme korkusu olduğu için gerçeği açıklayamadığını söyledi. Deniz de net konuşup ”Bitti, beni kaybettin. Lütfen git” dedi.

ATEŞ, SAMET’İN MESKENİNE GİTTİ

Ateş bavullarını da alıp Samet’in meskenine gitti. Deniz’in vakitle kendisini affedeceğini düşünen Ateş, Samet’e, ”Yemin ederim çok yeterli oldu. Çok rahatladım. Deniz beni meskenden kovsa yeterli, herkese rezil etti. Kız haklı, ne yapalım. Gaye ile aramda hiçbir şey olmadığını anlattım ona. Vakitle affedecek beni eminim. Ben tanıyorum karımı. Biraz sakinleşsin, düşünecek, sakinleşecek. Ben de konutumuza döneceğim ve arayıp ufak ufak düzelteceğiz” dedi.

DENİZ BOŞANMA İÇİN HAREKETE GEÇTİ

O sırada Deniz, avukat Mahir’i arayıp ”Bana ne yaşattılarsa aynılarını yaşatacağım onlara” dedi ve boşanma için süreçleri başlatmasını söyledi. Gazetedeki haberleri gören Zeynep çabucak telefona sarıldı. Deniz, ”Böyle olmasını onlar istediler. Pişman değilim” dedi. Zeynep de, polislerin Ali’den Aslan’ı aldıklarını söyledi ve olanlardan bahsetti.

ATEŞ İŞİNDEN OLDU

Her gazetede manşet olduğunu gören Ateş’in canı çok sıkıldı. Samet’ten toplumsal medyadaki haberleri kaldırtmasını söyledi. Deniz ikinci bir şok yaşadı ve mutabakat yaptığı kulübün kendisiyle çalışmak istemediğini öğrendi. Ateş’in hem evliliği hem de mesleği çöküşe geçti. Gaye’nin ortağı olduğu restoranda da işler berbata gitmeye başladı. Çıkan haberlerin akabinde müşteriler tek tek rezervasyonları iptal ettirmeye başladı.

DENİZ, ATEŞ’İN HESAPLARINA BLOKE KOYDURDU

Tarık, Ateş’i arayıp Deniz’in boşanma davası açtığını, bütün taşınmaz ve hesaplara da önlem koydurttuğunu, maddi ve manevi tazminat istediğini bildirdi. Ateş duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Çabucak Deniz’i arayıp ”Sen ne yaptığını zannediyorsun? Benim sabrımı mı sınıyorsun?” diye çıkıştı.

”MAHKEMEDE GÖRÜŞÜRÜZ”

Ateş, buluşup iki yetişkin üzere konuşmak istediğini Deniz’e söyledi, öteki planların peşinde olan Deniz de konuşmayı kabul etti. Buluştuklarında Ateş’in önüne Deniz boşanma protokolünü koydu. Ateş ”Ben bunu imzalamam” deyince, Deniz de ”Tamam mahkemede görüşürüz” karşılığını verip masadan kalkıp gitti.

Gaye çiftliğe gidip Deniz’le konuştu. Deniz’e palavra söyleyen Gaye, Ateş ile hala birliktelikleri olduğunu söyledi.

”TEMİZ BİR SAYFA AÇMAK İSTİYORUM”

Aslan’ın yokluğuyla büyük bir hüzün yaşayan Ali’ye His dayanak çıktı. Hayatında bir şeyleri değiştirme kararı alan Ali, Duygu’ya ”Olur da bir gün her şey yoluna girerse, ben pak bir sayfa açmak istiyorum. Bu sayfada senin de olmanı istiyorum. Şayet sen de istersen tabii” dedi ve ”Tahmin bile edemeyeceğin kadar çok isterim” karşılığını aldı.

DENİZ, İLKER’LE BULUŞTU

Deniz, Gaye ile yaptığı mutabakattan kurtulmanın bir yolunu buldu. İlker ve Deniz iş görüşmesi yapmak için buluştular. Deniz, İlker’in Gaye’nin arkadaşı olduğunu bildiğini söyledi. Deniz, İlker’e ”İlker Beyefendi biliyorsunuz ki ben Gaye ile bir muahede yaptım. Bu muahedeyi feshetmem lazım. Siz benim adıma doğacak tazminatı öderseniz ben de çıkacak eserleri bizim iş için kullanmış olurum” dedi.

GAYE ARKADAŞINI KAYBETTİ

Daha sonra Gaye’nin meskenine gidip gözü önünde mukaveleyi yırttı ve tazminatını da alacağını söyledi. Gaye’ye ”Arkadaşın İlker’le anlaştık, tazminatını o ödeyecek. Yeni bir marka kuracağız. Kusura bakma ancak arkadaşlığın da bitti. Bir daha yüzünü görmek istemiyorum, sesini duymak istemiyorum. Benden, benim ailemden uzak duracaksın. Anladın mı? Sakın karşıma çıkma” dedi.

EFE BABASININ ATEŞ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Gaye, Efe ile konuştu ve Efe, Ateş’in babası olduğunu öğrendi. Ateş oğlunu görmeye gitti. Babasını erken yaşta kaybettiği için baba-oğul alakası yaşayamadıklarından Efe’ye bahsetti. Efe’ye ”Kaybettiğimiz vakti telafi etmek istiyorum. Sana yol göstermek istiyorum” dedi. Efe de birlikte parka gitmek istediğini söyledi. Birlikte vakit geçirdiler.

”BEN KARIMI ÇOK SEVİYORUM”

Gaye, Ateş’e bu akşam onlarla kalmayı teklif etti ve ”İstersen burada kalabilirsin artık. Hem Deniz de çıktı hayatından, ortamızda bir mahzur kalmadı artık” dedi. Ateş de, ”Deniz bizim ortamızda hiçbir vakit bir mani olmadı. Ben karımı çok seviyorum. Sen de Deniz’den uzak duracaksın. Ona birlikteymişiz üzere saçma sapan palavralar söylemeyeceksin. Gözümde bu kadar düşme, kendine bunu yapma. Evladımla ilgili ne yapmam gerekiyorsa yapacağım lakin o kadar. Sen ve biz diye bir şey yok, hiçbir vakit da olmadı. Anla artık bunu” dedi.

ALİ, ASLAN’I KAÇIRIRKEN YAKALANDI

Mahkeme Ali’nin itirazını reddetti ve Aslan’ın velayeti Narin’de kaldı. Bunu öğrenen Ali büyük bir yıkım yaşadı. Çabucak harekete geçen Ali, Aslan’ı kaçırdı. Bu sırada Ali’ye ulaşamayan Zeynep telaşlanırken, Narin de her yerde Aslan’ı aramaya başladı. Ali, Aslan ile tam yola çıkacakları sırada polisler tarafından yakalandı.

ÇİFTLİĞİN YENİ SAHİBİ ALİ OLDU

Narin ne istediğini Deniz ve Zeynep’e söyledi ve ”Eğer anlaşırsak karakola gidip Aslan’ı kendi isteğimle Ali’ye verdiğimi söyleyeceğim” dedi. Deniz de Aslan’ın tam velayetini Ali’ye vermesi ve boşanmayı kabul etmesi karşılığında çiftliğin dörtte birini Narin’e vereceklerini söyledi. Narin ile Deniz mutabakat sağladılar. Narin çiftlikten istediği hissesi aldı ve Ali’yi Aslan’a verdi. Narin çiftliğin satışı için çabucak harekete geçti. Böylelikle çiftlik açık artırma ile satışa çıktı ve çiftlik Ali’nin oldu.

”HAYATIMIN SONUNA KADAR BENİ AFFETMENİ BEKLEYECEĞİM”

Tüm bunlardan evvel, Deniz ile Ateş görüşüp konuştular. Ateş boşanma protokolünü imzalayacağını ve boşanmayı kabul ettiğini söyledi. Çiftliği birlikte satın almayı Deniz’e teklif etti ve çiftliği Ali’ye bırakmak istemediğini söyledi. Deniz de Ateş’e ”Haklısın” dedi ve teklifini kabul etti. Gaye ile ortasında hiçbir şey olmadığını bir kere daha Deniz’e söyledi. ”Biz ayrılacağız ya ben hayatımın sonuna kadar beni affetmeni bekleyeceğim. Bekleyeceğim yani. Seni sevdiğimi ve seveceğimi söylemek istedim. Sen bil yeter” dedi. Deniz de ”Böyle bir şeyin kelamını veremem” dedi.

SELİM İLE ZEYNEP’İN BEBEKLERİ OLUYOR

Aradan 9 ay geçti ve herkesin hayatında büyük değişiklikler oldu. Ameliyattan sağ salim çıkan Selim ile Zeynep evlendi.  Bebeklerine kavuşmayı heyecanla beklerken, çiftlikte yaşamaya başladılar.

Deniz ile boşanan Ateş ise yeni bir işe başladı. Ateş’in Gaye’den olan oğlu Efe ile Deniz’den olan kızı Hayal tanışıp çiftlikte bir ortaya geldiler. Ateş, yüzüne büyük bir hayranlıkla baktığı Deniz’e ”Sen benim hayatımda tanıdığım en harika bayansın. O kadar özledim ki seni. Ne yapsak tekrar mi evlensek?” diye sordu. His ve Ali de aradıkları memnunluğu birbirlerinde buldular. 

Yazar Hakkında

Yorum Yap