1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Kobra Murat torununu altına boğdu!

Kobra Murat torununu altına boğdu!
0

Farklı stili, kendine has eğlenceli kişiliği ile dikkat çeken Roman müziğinin tanınan simalarından ‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler, geçtiğimiz sene Caner Toygar’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk olmuştu.

Merak edilen mal varlığını anlatan ünlü isim, karını gayrimenkul ve altına yatırdığını söylemişti. Daima altına yatırım yaptığı için eşinin kendisine kızdığını söyleyen Divandiler, şu tabirleri kullanmıştı:

Trilyonluk beşerim ben. 2 tane altın kasamız var. 18 kilo altınımız var. Eşim, ‘artık altın yaptırma kasalar almıyor’ diyor. Karım, benim ve çocuklarımın üzerinde paralar var. Kızıma yazlık, çocuklarıma konutlar aldım. 18 tane konutum, 4 tane de yazlığım var. Bunların hepsi alın teri. 21 saat çalışıp 3 saat uyuyarak.

“ATALARIMIN DOĞDUĞU YERDEYİM”

Bu kadar mal varlığına karşın roman mahallesinden taşınmadığını söyleyen Kobra Murat, “Cimri biriyim. Cetlerimin doğduğu yerdeyim. Meskenim İstanbul’un fethedildiği yerde. Orada yaşamaktan mutluyum” biçiminde konuşmuştu.

TORUNUNU ALTINA BOĞDU

Kobra Murat, son olarak torununun doğum günüyle gündeme geldi. Düğün salonunda doğum günü partisi düzenleyen ünlü isim; torununa altından bebek arabası yaptı, başına altın taç, boynuna kolyeler taktı ve kollarına bilezikler dizdi.

Torununun o hallerini paylaşan müzikçi; “Kobra Murat’ın prenses torunu Ceylin Alanur Şifa Sultan, maşallah  Allah nazarlardan saklasın seni inşallah” diye yazdı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap