1. Anasayfa
  2. Magazin

Jessie J bebeğinin babasının kim olduğunu açıkladı

Jessie J bebeğinin babasının kim olduğunu açıkladı
0

‘Price Tag’ ve ‘Domino’ üzere hit modülleriyle ismini tüm dünyaya duyuran müzikçi Jessie J, geçtiğimiz yıl gebe kaldığını fakat Kasım ayında hekim denetimindeyken bebeğinin kalbinin artık atmadığını öğrendiğini açıklamıştı. 

“BU TECRÜBEYİ HİÇBİR VAKİT UNUTMAYACAĞIM”

Instagram hesabından elinde gebelik testi tuttuğu fotoğrafını paylaşan ünlü müzikçi, his yüklü bir bildiri ile hislerini takipçileriyle paylaşmıştı:

Bu sabah hislerimi denetim edemediğimi hissediyorum. Bunu yazdığıma pişman olabilirim yahut olmayabilirim, aslında bilmiyorum. Tek bildiğim bu gece müzik söylemek istediğim. Tasadan ya da süreçten kaçtığım için değil, bu gece müzik söylemenin bana yardımcı olacağını bildiğim için. Birtakım insanların konserimi iptal etmem gerektiğini düşüneceğini biliyorum. Müzik söylemeye gençken sevinç için, ruhumu doldurmak ve hiç değişmeyen öz sevgi terapisi için başladım ve bunu kendi yolumla işlemeliyim. Kendi kendime bir bebek sahibi olmak sahibi olmak istedim. Zira bu kısa hayatta en çok istediğim şeydi. Gebe kalmak başlı başına bir mucizeydi ve bu tecrübeyi hiçbir vakit unutmayacağım. Hâlâ şoktayım, hüznüm tanım edilemez. Lakin güçlü olduğumu ve düzgün olacağımı biliyorum. Ayrıyeten dünyanın her yerinden milyonlarca bayanın bu acıyı hissettiğini biliyorum. Onlarla bağ kurduğumu hissediyorum. Bu, dünyanın en yalnız hissi.

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Jessie J, düşük yaptıktan 13 ay sonra tekrar gebe olduğunu açıklamıştı. 34 yaşındaki müzikçi, 12.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasında paylaştığı bir görüntüde, hamileliğinin farklı etaplarını yayınlamıştı.

Jessie, paylaşımının altına ”Sonunda bunu paylaştığım için çok memnun ve tıpkı vakitte dehşet içindeyim… Lütfen bana karşı nazik olun. Dürüst olmak gerekirse, yalnızca dar bir tulum içinde sorgusuz sualsiz çikolata kaplı turşu yiyerek; herkesin içinde yakışıksız bir biçimde ağlamak istedim” notunu düşmüştü.

BEBEĞİ DÜNYAYA GÖZÜNÜ AÇTI

Hamilelik süreci boyunca 13,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından sık sık paylaşımlarda bulunan Jessie J, geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni paylaşımıyla anne olduğunu duyurmuştu.

Doğuma girmeden beş dakika evvel çekilen bir görüntüsünü takipçileriyle paylaşan ünlü müzikçi, bebeğinin erkek olduğunu ve olağan doğum yapmak istese de sezaryen doğum yapmak zorunda kaldığını lisana getirmişti.

”BİR DOĞUM YAPTIM VE İSTEDİĞİM HER ŞEY BUYDU”

Doğumu olağan yolla suda yapmak istediğini lakin sezaryen doğumun kendisi için daha inançlı olduğunu belirten 35 yaşındaki müzikçi, yaşadığı süreci şu sözlerle anlatmıştı:

Doğal doğum için 9 ay hazırlık yaptım. Sıkı yemek, epi no, yoga, yüzme, hipnodoğum metotları. Tens makinem, doğum tarağım vardı. Ülkü olarak ilaçsız bir havuz doğumu istedim. Fakat bu benim disiplinli ve odaklanmış kalma planımdı. Büsbütün farklı bir tarafa gidebileceğini ve büyük olasılıkla gideceğini çok uygun biliyordum.İnsanlar bana ”Peki doğum planın nedir?” diye sorduğunda, ”Oğlumun gelmesi için en inançlı yola teslim olmaya açığım” dedim.40 haftadan birkaç gün sonra bir taramam yapıldı, büsbütün yanlış yoldaydı ve ortalamadan biraz daha tıknaz ve uzun olduğu için sıkışıp kaldı. Onu iki ay çevirmeye çalışmak için her şeyi yaptım. En inançlı doğum için planlı bir sezaryen yaptırmam önerildi. Bu görüntü ameliyattan 5 dakika evvel çekildi. Bir gece evvel etkin doğuma girdim ve tüm hisleri hissettim ancak çoğunlukla oğlumuzla tanışmamız için heyecanlandım.Sanırım bunu paylaşıyorum zira pek çok insan ”İstediğin doğumu kaçırmış üzere hissediyor musun?” dedi. Bir doğum yaptım ve istediğim her şey buydu. Sonunda onu aldım, kıymetli olan bu.

BEBEĞİNİN BABASININ CHANAN SAFİR COLMAN OLDUĞUNU DUYURDU

Özel hayatını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden 35 yaşındaki sanatçı, bebeğinin babasının kendisinden 4 yaş büyük olan ve İsrail Basketbol Premier Ligi’nden Hapoel Haifa kadrosunda oynayan basketbolcu Chanan Safir Colman olduğunu duyurdu.

”KARANLIK GÜNLERİMİ AYDINLATIYOR”

Instagram’dan yaptığı paylaşımına “Her şeyi zımnî tutmak için gayret ediyorum. Beni tanıyorsanız bunu biliyorsunuzdur. Sevdiğim insanları korumak ve yalnızca kendime saklamak istiyorum. Ve sonra sık sık ‘Boş ver’ diyorum zira hayat kısa lakin pişman olmak istemiyorum. Kapıyı bir sefer açtığınızda kapatamazsınız” kelamlarıyla başlayan Jessie J, şu sözleri kullandı:

Ama bu adamla (Chanan Safir Colman) 2021’de düşük yaptıktan haftalar sonra tanıştım. Bir ışık huzmesi üzereydi. Karanlık günlerimi aydınlatıyor. Bir kasırga aşkı ve bir mucize olmadan doğal yolla gebe kalmam bir mucizeydi. Minnettarlık yetmez. Bana hayatımın en hoş armağanlarından birçoğunu verdi. Bugün elimi bırakmadı ve ben onsuz bu zorlukların üstesinden gelemezdim. Beni yatıştırıyor. Kaygımın huzuru. Bebeğimin babası. Teşekkür ederim.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir