1. Anasayfa
  2. Magazin

Jeff Bezos ile Lauren Sanchez nişanlandı!

Jeff Bezos ile Lauren Sanchez nişanlandı!
0

Amerikan Forbes mecmuasının ‘2023 yılının en varlıklı insanları’ listesinde 114 milyar dolarlık servetiyle 3’üncü sırada yer alan Jeff Bezos ile ABD’li sunucu Lauren Sanchez nişanlandı.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan, özel birkaç aktiflikte birlikte kamera karşısına geçen ikili, 2019’da bağlantılarını kamuoyuna duyurmuştu.

ELMAS YÜZÜKLE EVLİLİK TEKLİFİ

İngiliz basınında yere alan haberlere nazaran; 26 yıllık eşi MacKenzie Scott’tan Nisan 2019’da boşanan Amazon CEO’su, müstakbel eşine, ‘Koru’ ismli muhteşem yatında evlenme teklif etti. 53 yaşındaki Sanchez, sevgilisinin yatında kocaman bir elmas yüzükle görüntülendi.

Lauren Sanchez’in elmas yüzüğün taşlı tarafını içe yanlışsız çevirmesi dikkatlerden kaçmadı.

500 MİLYON DOLARLIK KEYİF!

Bu yıl 76’ncısı düzenlenen Cannes Sinema Şenliği için Fransa’da bulunan ikiliden Bezos, geçtiğimiz hafta sevgilisi ile İspanya kıyılarına demirleyen 500 milyon dolar kıymetindeki lüks yatında görüntülenmişti.

İkili, İspanya tatilinde tüm gün güneşlenmişti. Pembe bir bikini tercih eden üç çocuk annesi Lauren Sanchez, fit haliyle obketiflere yansımıştı.

HELİKOPTER PİSTİ, HAVUZ…

ABD’li iş insanına ilişkin ve beş yılın akabinde Mart 2023’te üretimi biten Koru isimli yatta; bir helikopter pisti, havuz ve 18 misafirlik alan bulunuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir