1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Hazar Ergüçlü’den ilan-ı aşk! Kutay Soyocak ile fotoğrafını paylaştı

Hazar Ergüçlü’den ilan-ı aşk! Kutay Soyocak ile fotoğrafını paylaştı
0

2018 yılında aşk yaşamaya başlayan, ortalarındaki 19 yaş fark nedeniyle sıkça isimlerinden kelam ettiren Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü, geçtiğimiz aralık ayında yollarını ayırmıştı. Çiftin ayrılık nedeninin fikir ayrılıkları olduğu öğrenilmişti.

“AYRILIKLAR DA SEVDAYA DAHİL”

Ayrılık haberlerini doğrulayan hoş oyuncu, “Evet, Onur Ünlü ile yollarımızı ayırdık. Tam rasyonel bir sebebi yok aslında lakin ‘Beş yıllık bir yıpranma yaşandı’ diyebiliriz. Hala her şeyim, ailemden birisi üzere fakat ayrılıklar da sevdaya dahil” tabirlerini kullanmıştı.

“OLMAYINCA OLMUYOR”

Yönetmen Onur Ünlü ise “Olmayınca olmuyor, bunun özel bir sebebi yok. Bir ortaya gelerek karar verdik” açıklamasını yapmıştı.

ÜNLÜ DİREKTÖRÜ ÇABUK UNUTTU

Yaklaşık beş yıllık bağlantısı sürpriz biçimde sona eren ünlü oyuncunun ayrılık acısı kısa sürdü. Hazar Ergüçlü, oyuncu sevgilisi Ece Ertez’den kısa müddet evvel ayrılan Jakuzi kümesi üyesi müzisyen Kutay Soyocak ile yeni bir aşka yelken açtı.

SEVGİLİSİYLE BİRİNCİ KARE

Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde Asmalı Mescit’te bir yerde baş başa yemek yemişti. Gece boyunca romantik anlar yaşayan çift, etraftakilerin meraklı bakışlarına aldırış etmemişti. Sevgililer, yemeğin akabinde yerden el ele ayrılmıştı. Çiftin birlikte birinci pozlarını, dostları Mesut Adlin toplumsal medya hesabından paylaşmıştı.

TAZE AŞIKLARDAN MEMNUNLUK POZU

Hazar Ergüçlü toplumsal medyada aşka geldi. Ünlü oyuncu kısa müddet evvel aşk yaşamaya başladığı Kutay Soyocak ile fotoğrafını, üç milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasının öykü kısmından paylaşarak birlikteliklerini gözler önüne serdi. Ergüçlü’nün sevgilisiyle memnunluk pozu kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

Ergüçlü ve Soyacak, müzisyen arkadaşları Efe Demiral’ın yaptığı bu paylaşımına da kendi Instagram sayfalarının öykü kısmında yer verdiler.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap