1. Anasayfa
  2. Magazin

Hande Erçel’in pozlarına rekor beğeni!

Hande Erçel’in pozlarına rekor beğeni!
0

Daha evvel ”Güneşin Kızları”, ”Çalıkuşu”, ”Hayat Ağacı”, ”Siyah İnci”, ”Azize”, ”Sen Çal Kapımı” üzere üretimlerde kamera karşısına geçen genç oyuncu Hande Erçel, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Ömer-Arzu Sabancı çiftinin oğulları Hakan Sabancı (32) ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Hande Erçel (29), bir yerde yan yana hayranlarının objektiflerine yansımıştı. Erçel ve Sabancı, 6 Mart’ta ise Paris tatili dönüşünde İstanbul Havalimanı’nda birinci sefer birlikte objektiflerin karşısına çıkmıştı.

”HER ŞEY ÇOK HOŞ GİDİYOR”

Dış çizgiler kapısından çıkan aşıklar, kamera olmadığı fikri ile yan yana yürüyünce görüntülenmekten kurtulamamıştı. Utangaç haller sergileyen Hande Erçel ve Hakan Sabancı, “Her şey çok hoş gidiyor. Tatilden geldik. Çok teşekkür ederiz” açıklamasını yapmıştı.

İTALYA’YA GİTTİLER

Erçel, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle İtalya’ya da gitmişti. Birlikte gezen çifti, başka ayrı yaptıkları paylaşımlar ele vermişti.

HANDE ERÇEL AİLEYE GİRDİ

32 yaşındaki Hakan Sabancı, geçtiğimiz günlerde ise 29 yaşındaki Hande Erçel ile katıldıkları bir düğünde sevgilisini ailesi ile tanıştırmıştı. 2. Sayfa’nın haberine nazaran; Kenan Doğulu’nun sahne aldığı düğünde Dilek Sabancı, müstakbel geliniyle karşılıklı dans etmişti.

SEVGİLİSİNDEN GÖZLERİNİ ALAMADI

Geçtiğimiz günlerde ise Cannes Sinema Şenliği’ne giden ikili, global AIDS salgınını engellemeyi amaçlayan amfAR’ın bağış gecesine el ele katılmıştı. Hakan Sabancı, sevgilisini objektiflere poz verdiği sırada büyük bir hayranlıkla izlemiş, o anlar ise hayranları tarafından toplumsal medyada paylaşılmıştı.

YENİ PAYLAŞIMLARI TOPLUMSAL MEDYAYI SALLADI

Güzel oyuncu son olarak toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla isminden kelam ettirdi. Pembe kombiniyle objektif karşısına geçen Erçel’in art geriye paylaştığı kareleri şimdi bir saat bile olmadan 575 bin kişi tarafından beğenildi. Ünlü oyuncunun pembe usulü hayranlarından tam not alırken, karın kasları da dikkat çekti. 

HAYRANLARI ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Düzgün fiziği ve hoşluğuyla kendine hayran bırakan Erçel’e takipçilerinden, ”Bu ne güzellik”, ”Aşk yaramış”, ”Sen daima pembe giy”, ”Prensesler gibisin”, ”Kraliçe üzere olmuşsun”, ”Ne kadar güzelsin”, ”İşte gerçek Barbie bebek”, ”Karelerin hepsi farklı güzel”, ”Karın kasları gerçek mi?” üzere yorumlar geldi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir