1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Hafsanur Sancaktutan poz verirken şekilden şekle girdi!

Hafsanur Sancaktutan poz verirken şekilden şekle girdi!
0

2019 yılında ekranlara gelen ‘Aşk Ağlatır’ dizisinde birlikte rol alan Hafsanur Sancaktutan ile Deniz Can Aktaş kısa bir müddet sonra aşk yaşamaya başlamıştı. Münasebetlerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncu çift, vakit zaman toplumsal medya hesaplarından keyifli anlarını takipçileriyle paylaşıyordu.

AYRILIK HABERİ GELDİ

Deniz Can Aktaş ile Hafsanur Sancaktutan oyunculuk mesleklerindeki başarılı adımları kadar 3,5 yıldır gözlerden uzak yaşadıkları ilgisiyle gündemdeydi. Tıpkı konutta yaşayan ünlü çiftten evlilik haberi bekleniyordu. Lakin iki başarılı oyuncu cephesinden de ayrılık haberi geldi.

“MERT ROL ARKADAŞIM”

Ardından rol arkadaşı Mert Yazıoğlu’yla aşk yaşadığı sav edilen oyuncu şu açıklamayı yapmıştı:

Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır, sette de set dışında da görüşmekten keyifli olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese hoşluklar diliyorum.

TARZI BEĞENİLDİ

Ünlü oyuncu, son olarak katıldığı bir özel gece için hazırlandı ve biçimiyle dikkat çekti. Lacivert bir elbise giyen Hafsanur Sancaktutan’ın derin göğüs dekoltesi çok beğenildi.

POZ VERMESİ GÜNDEM OLDU

Sancaktutan, katıldığı gecede kameralar karşısına geçince poz vermek için formdan hale girince kısa müddette gündem oldu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap