1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Gigi Hadid uyuşturucu madde taşıdığı için tutuklandı!

Gigi Hadid uyuşturucu madde taşıdığı için tutuklandı!
0

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Dünyaca ünlü üstün model Gigi Hadid, arkadaşı Leah Nicole McCarthy ile tatile gittiği Cayman Adaları’nda üzerinde uyuşturucu unsur bulundurduğu için tutuklandı.

Yerel yayın kuruluşu Cayman Marl Road’un bildirdiğine nazaran; gümrük memurları 10 Temmuz’da havaalanına vardıklaran ikilinin bagajlarını taradı.

BAVULLARINDA UYUŞTURUCU UNSUR BULUNDU

Tarama sonucunda iki arkadaşın bavullarında uyuşturucu unsur ve uyuşturucu husus tüketimi için kullanılan aletler buldu.

Page Six tarafından elde edilen kayıtlara nazaran; 28 yaşındaki Hadid ve 29 yaşındaki McCarthy, uyuşturucu husus ithalatı kuşkusuyla tutuklandı.

SERBEST BIRAKILDILAR

Gigi Hadid ile Leah Nicole McCarthy, süreçlerinin yapılması için Tutuklu Gözaltı Merkezine nakledildi. İkili, sonrasında ise kefaletle özgür bırakıldı.

Hadid ve McCarthy 12 Temmuz’da mahkemeye çıktı ve kabahatlerini kabul etti. Ünlü isimlerin her ikisi de bin dolar para cezasına çarptırılarak, kayıtlara geçecek olan bir mahpus cezasından kurtuldu.

SÖZCÜSÜ AÇIKLAMA YAPTI

Hadid’in temsilcisi E! News’e yaptığı açıklamada; “Gigi, New York’ta tıbbi ruhsatla yasal olarak satın alınmış uyuşturucu unsur ile seyahat ediyordu” dedi ve ekledi:

Ayrıca 2017 yılından bu yana Gigi’nin üstündeki uyuşturucu unsur, Cayman’da da tıbbi kullanım için yasal. Gigi’nin sicili pak kaldı ve adada geçirdiği vaktin geri kalanından keyif aldı.

“SONU YETERLİ BİTEN HER ŞEY İYİDİR”

Parmaklıklar arkasında geçirdiği kısa müddetin onu etkilemesine müsaade vermemiş üzere görünen Hadid, olaylı başlayan tatilinin kalanında Instagram hesabından paylaştığı pozlarla “Sonu güzel biten her şey iyidir” bildirisini yazarak; rastgele bir sorun olmadığını belirtmiş oldu.

İlginizi Çekebilir
derinden-etkileyecek-u1qK5fIt.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap