1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Genç sevgilisinin hamile olduğu ortaya çıkmıştı! Usta oyuncudan babalık testi talebi

Genç sevgilisinin hamile olduğu ortaya çıkmıştı! Usta oyuncudan babalık testi talebi
0

Scent of a Woman (Kadın Kokusu) sineması ile 1992’de En Âlâ Erkek Oyuncu kolunda Oscar alan, 83 yaşındaki usta oyunu Al Pacino’nun; geçtiğimiz günlerde dördüncü sefer baba olmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

TMZ’nin haberine nazaran; ünlü ismin geçen sene nisan ayında aşk yaşamaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah, sekiz aylık gebe.

BABALIK TESTİ İSTEDİ!

Ancak ünlü ikili yakın kaynaklar; aktörün 29 yaşındaki kız arkadaşını gebe bırakabileceğine inanmadığını ve çocuğun kendisinden olup olmadığını netleştirmek için babalık testi talep ettiği aktardı.

Pacino’nun bir bayanı gebe bırakmasını engelleyecek tıbbi problemleri olduğunu da söyleyen kaynaklar, Alfallah’nın sevgilisinin istediği DNA testini yaptırdığını ve bebeğinin babasının Al Pacino olduğunu kanıtladığını bildirdi.

“ŞOKE OLDU”

Hollywood yıldızının iki ay öncesine kadar sevgilisinin gebe olduğundan haberi olmadığı ve dördüncü çocuğunu kucağına alacağını öğrendiğinde ‘şoke olduğu’ argüman edildi.

İsmi paylaşılmayan kaynaklar, ikilinin ayrıldığı söylentilerini ise kesin bir lisanla yalanlayarak, “Al ve Noor hâlâ birlikte” formunda konuştu.

ROBERT DE NIRO’DAN AL PACINO YORUMU

Al Pacino’nun kısa müddet evvel baba olan 79 yaşındaki yakın dostu Robert De Niro da katıldığı bir programda meslektaşının bebek beklemesiyle ilgili konuşarak; “Al için çok memnunum. Benden birkaç yaş büyük, İlah onu korusun” sözlerini kullandı.

ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Hollywood yıldızı Pacino’nun Beverly D’Angelo ile birlikteliğinden 22 yaşlarında olan Olivia Pacino ve Anton James Pacino isminde ikizleri var. Jan Tarrant ile birlikteliğinden ise Julie Pacino (33) isminde bir kızı var.

Öte yandan Alfallah, daha evvel de Rolling Stones kümesinin efsanevi solisti Mick Jagger (79) ve milyarder Nicolas Berggruen (61) ile aşk yaşamıştı. Noor Alfallah, Clint Eastwood (93) ile de görüntülenmiş; lakin ikilinin ortalarında romantik bir ilgi olmadığı ve aile dostu oldukları ortaya çıkmıştı.

“YAŞÇA BÜYÜK, VARLIKLI ERKEKLERLE AŞK YAŞIYOR”

Alfallah ile Pacino’nun aşk yaşadığı öğrenildiğinde Page Six’e konuşan bir kaynak; ikilinin ortalarındaki yaş farkının bir sorun olmadığını söylemişti:

Pacino ve Noor pandemi sırasında görüşmeye başladılar. Noor çoğunlukla kendinden yaşça büyük güçlü erkeklerle aşk yaşıyor… Bir müddettir Al ile birlikte ve çok uygun anlaşıyorlar. Al’ın babasından daha yaşlı olmasına karşın yaş farkı bir sorun üzere görünmüyor. Alfallah da güçlü bir aileden ve düzgün bir etraftan geliyor.

Beverly Hills’te dünyaya gelen Alfallah, UCLA Sinema ve Sinema Okulu’nu bitirdi, mesleğine üretimci olarak devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap