1. Anasayfa
  2. Magazin

Burcu Esmersoy: Metrobüse hiç binmedim!

Burcu Esmersoy: Metrobüse hiç binmedim!
0

Zehra Işık ve Mert Aslan konut sahipliğinde Four Seasons Hotel Bosphorus bahçesinde gerçekleşen defileye; Burcu Esmersoy, Feryal Gülman, Şebnem Çapa, Pınar Altuğ Atacan, Özge Ulusoy, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Dilek Kunt, Cihan Kayar, Güneş Keyifli, Aslı Gümüşel, Unsurum Öztürk ve Deren Talu üzere ünlü isimle katıldı.

“DÖRT KARAVAN GEZİYORUZ”

Pınar Altuğ, defile sonrası muhabirlerin sorularını yanıtladı. Her yaz tekne tatili yapan oyuncu, bu yaz tercihini karavandan yana kullanacağını söyledi: İki yıldır karavanımız var. Bu sene teknemiz yok. Daima dört karavan geziyoruz. Çok da büyümeyelim sonra hiçbir yere sığmıyoruz.

MAVİ RENK TAKINTISI!

Yazın vazgeçilmez renkleri ortasında beyaz, turuncu ve kırmızı olduğunu söyleyen Pınar Altuğ, mavi rengi hiç sevmediğini açıkladı. Bu durumu Saint Benoit mezunu olmasına bağlayan ünlü isim, “Bizim formamız petrol mavisidir ve içi de açık mavi gömlektir. Galiba senelerce giymekten bu türlü oldu. Kızım da o denli bir karara vardı. Gece mavisi olabilir fakat mümkünse turkuaz, bebek mavisi yanıma yaklaşmasın” dedi.

“METROBÜS DAİMA KARŞIYA GEÇİYORMUŞ ÜZERE GELİYOR”

Defileye katılanlar ortasında yer alan Burcu Esmersoy, fıstık yeşili elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti.?

İş yoğunluğunun devam ettiğini belirten 46 yaşındaki sunucu, “Bir çekimden koştura koştura buraya geldim. Görüşmelere geç kaldığım vakit toplu taşımayı kullanıyorum. Metroya bindiğim oluyor. Görenler gülümseyip, fotoğraf çektiriyor. Metrobüse hiç binmedim. Güya metrobüs daima karşıya geçiyormuş üzere geliyor bana” biçiminde konuştu.

MEHMET HANİF İLE ALAKASINI İLAN ETTİ

Adil Işık Mert Aslan defilesine katılan Sitare Kalyoncuoğlu, geçtiğimiz aylarda eşi Burcu Hanif’i elim bir hastalık sonucunda kaybeden Mehmet Hanif ile aşk yaşadığı istikametindeki haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Evet, hakikat. Bunun çabucak ortaya çıkmasını istemezdim. Daha çok yeni, birbirimize baht veriyoruz. Mehmet benim 20 yıllık dostum, çok eskilere dayanan bir arkadaşlığımız vardı. Çok güç günler geçirdi. Geçen aylarda Göcek’te tekne tatili yaptığım bir vakitte arkadaş ortamında karşılaştık ve orada bir yakınlaşma oldu. Arkadaşlığımız duygusal bir boyut aldı. Şu an çok yeni bir bağlantı o yüzden çok fazla konuşmak istemiyorum.

İlginizi Çekebilir
fahriye-evcen-37-oldu-JGgRBsWY.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir