1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ahmet Şafak, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde

Ahmet Şafak, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde
0

Besteleri ve kendine has yorumuyla gönüllerde taht kuran Ahmet Şafak, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde müzikseverlerle bir ortaya geldi. ‘Adam Gibi’ müziğiyle konserine start veren ünlü sanatçı, birinci dakikalarda güçlü sesiyle Kuruçeşme dinleyicisini kendine hayran bıraktı.

“BU AİLE TABLOSUNDA OLMAK ÇOK GÜZEL”

İstanbullu hayranlarıyla hasret gideren Şafak, “İstanbul’da Kuruçeşme sahnesinde sizlerin hoş huzurundayım. Sesimi sesinize ekleyerek müziklerimizi söyleyeceğiz. Bu aile tablosunda olmak çok güzel” kelamlarıyla bu özel gece de yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür etti.

BOĞAZ’IN IŞIKLARI ALTINDA GÖNÜLLERE DOKUNAN GECE

Sanatçı, müzik şölenine ‘Bizim Sokaklar’dan ‘Bizden Olmaz’a, ‘Sana Elveda Dedim’den ‘Mecburiyet Caddesi’ne kadar birçok modülüyle devam ederek hislere tercüman oldu. Alkışlar ve ıslıklar eşliğinde binlerce dinleyicisini coşturan Ahmet Şafak, müzikleriyle Boğaz’da rüzgar üzere esti.

2.5 saatlik konserde orta ara seyircisinin yanına inerek modüllerini seslendiren Şafak, samimi tutumuyla gönülleri fethetti. Müziklerinin yanı sıra okuduğu şiirlerle hayranlarını tesiri altında bırakan Ahmet Şafak, oğluyla yaptığı harikulade düetle de alkış yağmuruna tutuldu.

Nabzın bir an olsun azalmadığı konserde başarılı sanatçı, müzikseverlerin hafızalarından çıkmayacağı bir şölene imza attı.

İlginizi Çekebilir
sefodan-araba-j6nCfALY.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap