1. Ana Sayfa
  2. Magazin

93 bin TL’lik hırka olay olmuştu! ‘Herkes kendi önündeki tabağa bakmalı’

93 bin TL’lik hırka olay olmuştu! ‘Herkes kendi önündeki tabağa bakmalı’
0

Aslıhan Doğan, oyuncu Demet Özdemir’in reklam yüzü olduğu markanın evvelki gün Soho House Rooftop’ta düzenlenen aktifliğine katıldı. Sosyetik hoş, “Çok hoş bir gün. Sevgili Demet’in çok hoş bir partisi. Bence süper bir gece olacak” dedi.

“ARDA DÖNECEK, BEN ÇOCUKLARIMA TATİLE DEVAM EDECEĞİM”

Tatil planlarından bahseden Aslıhan Doğan, “Yazın ailece tatile çıkacağız. Arda’nın biraz kısa olacak tatili zira futbol ekibi erken toplanacak. Ailecek daima bir arada kısa bir tatil yapacağız. Sonra Arda dönecek, ben çocuklarımla tatile devam edeceğim” dedi.

“KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ”

37 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz günlerde bir YouTube kanalına konuk olmuştu. Giyinme odasında 93 bin TL’lik hırka dikkat çeken Doğan, toplumsal medyada yorum yağmuruna tutulmuştu.

Basın mensuplarının gündem olan hırkayı hatırlatması üzerine Aslıhan Doğan, şu sözleri kullandı:

Tek bir cümleyle karşılık vermek istiyorum yorum yapanlara. Herkes kendi önündeki tabağa bakmalı diye düşünüyorum. Ben kimsenin ne giydiğiyle, ne taktığıyla, nerede oturduğuyla hiç ilgilenmiyorum. İnsanların da bu türlü şeylerle ilgilenmemesi gerektiğini düşünüyorum. Herkesin hayat formu kendine. Kimseyi ilgilendiren bir mevzu değil.

GELİNİNE BIRAKACAK!

Aslıhan Doğan, “Hırkayı gelecekteki gelinlerimden birine vereceğim. Ben bir parçayı fiyatı yüksek diye almam. O hırkanın rengini çok sevdim ve Londra seyahatimde aldım. Kendi kendime bir armağandı. Çalışıyorum ve maddi gelirim var. Eşim de çalışıyor ve onun da geliri var. Kime ne aldığımdan!” halinde konuşmuştu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap