1. Ana Sayfa
  2. Magazin

59 yaşındaki Hülya Avşar’dan sörf pozu: Su çok güzeldi

59 yaşındaki Hülya Avşar’dan sörf pozu: Su çok güzeldi
0

Oyuncu ve müzikçi kimliğiyle magazin gündeminden düşmeyen, yıllara meydan okuyan hoşluğuyla de her daim isminden kelam ettirmeyi başaran Hülya Avşar, birinci evliliğini 1979 yılında Mehmet Tecirli ile yapmıştı. Tecirli ile boşanan Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile sekiz yıl evli kaldıktan sonra 2005 yılında boşanmıştı.

“YAKALAYAMAZSINIZ BENİ”

Avşar, geçtiğimiz ay İstinyePark’ta objektiflere takılmıştı. Yaz tatili için planlarından bahseden Hülya Avşar, “Ayvalık’ta olacağım tekrar bu yaz, görüntülenmekten korkmuyorum. Zira yakalayamazsınız beni. Şimdiden herkese yeterli yazlar diliyorum” diyerek her vakit olduğu üzere savlı konuşmuştu.

PAYLAŞIMLARI DİKKAT ÇEKİYOR

Hülya Avşar, dikkat çeken açıklamaları ve özel hayatıyla magazin dünyasında isminden sıkça bahsettiriyor. Avşar yaşına karşın giydiği savlı kıyafetler kadar paylaşımlarıyla da konuşulmayı başarıyor.

SÖRF TAHTASINDA POZ VERDİ

Havaların ısınmasıyla tatil dönemini açan ünlülerin ortasına Hülya Avşar da katıldı. Bu defa plajda değil sörf tahtası üzerinde poz verdi. Beyaz bikinisiyle sörf tahtası üzerinde poz veren ünlü sanatkarın pozları kısa müddette magazin gündemine oturdu.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap