1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Öldürdükleri kişinin cesedini çuvalla dereye atan 3 kişi tutuklandı

Öldürdükleri kişinin cesedini çuvalla dereye atan 3 kişi tutuklandı
0

Olay, dün Kastamonu’da merkez ilçesine bağlı Ahlat köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, evvelki gün tarlasındaki otları biçmek için konuttan ayrılan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 57 yaşındaki Satı Doğruoğlu’nun yakınları, durumu jandarma takımlarına bildirdi. Kastamonu Vilayet Jandarma Komutanlığına bağlı takımlar tarafından yapılan aramalar sonucunda köyün yakınında kan izine rastlandı. Kan izlerini takip eden gruplar, dere yatağındaki çuvalın içerisinde Doğruoğlu’nun cenazesini buldu. Sürüklenerek dereye getirildiği belirlenen çuvalın izlerini takip eden takımlar, izlerin, köyün yaklaşık 300 metre yakınındaki, B.Ç.’ye ilişkin meskenin samanlığına kadar devam ettiği tespit etti.

Jandarma grupları, samanlıkta yaptıkları incelemede, 57 yaşındaki Satı Doğruoğlu’nun balta ile öldürüldükten sonra cesedinin çuvala koyulduğu ve sürüklenerek dereye atıldığını belirledi.

CİNAYET ZANLISI 3 KİŞİ TUTUKLANDI

Olayın akabinde samanlığın sahipleri B.Ç. ile eşi B.Ç. ve oğlu Ü.Ç., jandarma takımlarınca gözaltına alındı. Karakoldaki süreçlerinin akabinde cinayet zanlıları, sıhhat denetiminden geçirilerek Kastamonu Adliyesine sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şahısların 3’ü de tutuklandı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap