1. Anasayfa
  2. Gündem

Bakan Kasapoğlu: 14 Mayıs’ta tüm oyunları bozdunuz

Bakan Kasapoğlu: 14 Mayıs’ta tüm oyunları bozdunuz
0

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı İkinci Tıp Seçimi öncesi, Balıkesir’in Gönen, Bandırma, Manyas ve Susurluk ilçelerini ziyaret etti. Manyas’ta imali tamamlanan Manyas Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla da bir ortaya geldi. Buradan Bandırma’ya geçen Bakan Kasapoğlu, Bandırma 19 Eylül Üniversitesi’nde imali tamamlanan Spor Bilimleri Fakültesi’nde incelemelerde bulundu. Hoş Sanatlar Fakültesi öğrencileriyle bir ortaya gelen Bakan Kasapoğlu, yabancı asıllı öğrencilerle de bir mühlet sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

’14 MAYIS’TA TÜM OYUNLARI BOZDUNUZ’

Susurluk İlçe Başkanlığı önünde toplanan partililere seslenen Bakan Kasapoğlu, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı İkinci Tıp Seçiminde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takviye istedi. Bakan Kasapoğlu, “Daha evvel burada birtakım sözlerimiz olmuştu. O sözlerimizi birer birer yerine getirdik. Gençlik merkezi, stat üzere yaptığımız yerleri görünce hem duygulandım hem gurur duydum. Sizlere hizmet etmek bizim için bir onur. Rabbim lütfetti, sizlere hizmet etmek için uğraş gösteriyoruz. Bundan sonra da sizden aldığımız güçle hizmete devam edeceğiz. Milletimize hiçbir vakit doruktan bakmadık. Milletin iradesi neyse baş tacıdır dedik. 14 Mayıs’ta tüm oyunları bozdunuz. Artık uzatma dakikalarındayız ve inşallah 28 Mayıs’ta son vuruşu yapacaksınız” dedi.

SPOR SALONU VE YÜZME HAVUZU SÖZÜ

Susurluk ilçesine bir spor salonu ve yüzme havuzu yapılacağının kelamını veren Bakan Kasapoğlu, “Burası spor noktasında ilgi ağır bir ilçemiz. Burada bir salonu ve havuzu inşallah en kısa müddette Susurluk’a kazandıracağımızın kelamını veriyoruz. ‘Söz mü?’ diyenleri duyuyoruz. Biz ne vakit kelam verdik de yapmadık? Doğal ki kelam. Hem havuzla ilgili hem salonla ilgili startı veriyoruz. İyi uğurlu olsun” sözlerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir