1. Anasayfa
  2. Gündem

Akşener: Oğan’ın kararına şaşırdığımı söyleyemem

Akşener: Oğan’ın kararına şaşırdığımı söyleyemem
0

Akşener, Habertürk yayınında yaptığı açıklamada, “Değerlendirmeyi yapacak olan Sayın Oğan’a 5.3 oy vermiş seçmendir. Bu seçmenler Sayın Erdoğan’ı desteklemeye mi gideceklerdir; yoksa bir istikrar ögesi olarak tavır mu alacaklardır, onu bilmiyoruz. Seçmen velinimettir. Sayın Erdoğan’a koştura koştura desteklemeye gideceğini düşünmüyorum. İkinci çeşit için bir aktör olacağını ortaya koyarak Sayın Oğan yol yürüdü. Millet İttifakı’nı da Cumhur İttifakı’nı da eleştirdiği alanlar vardı. Sayın Kılıçdaroğlu bizatihi Sayın Oğan’ı ziyaret ederek yanıt verdi. Buna karşılık Sayın Erdoğan davet etti ve Sayın Oğan’ın itiraz ettiği her şey yerinde duruyor. Şaşırdığımı söylemem. Görüşmelerden sonra gidişata nazaran şaşırmadım” sözlerini kullandı.

İYİ Parti kurultayı topluyor

ANKARA Milliyet – GÜZEL Parti’de kurultay tarihleri belirli oldu. Partiden yapılan yazılı açıklamaya nazaran, Genel Lider, Genel Yönetim Heyeti, Merkez Disiplin Konseyi organlarının seçimi ve tüzük değişikliğini içeren 3. Olağan Kurultayı 24-25 Haziran tarihlerinde yapılacak.

GÖKHAN KARAKAŞ İstanbul – UYGUN Parti önderi Akşener, seçim çalışmalarını dün Kadıköy’de sürdürdü. Akşener, yaptığı açıklamada gençlere ve bayanlara seslenerek, “Bu seçimi kaybettiğimiz takdirde bu ülkede yaşayamayacaksınız, nefes alamayacaksınız” dedi.

 

 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir