1. Ana Sayfa
  2. Gündem

AK Parti’li Karaaslan: Vatandaşlarımıza hakaret etmekten utanç duymadılar

AK Parti’li Karaaslan: Vatandaşlarımıza hakaret etmekten utanç duymadılar
0

Seçim çalışmaları kapsamında Samsun’da bulunan AK Parti Genel Lider Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, vatandaşlarla bir ortaya geldi. 14 Mayıs seçimlerindeki takviyeleri nedeniyle Samsunlulara teşekkür eden Karaaslan, 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar çok güçlü bir farkla Cumhurbaşkanı seçileceğine inandıklarını söyledi.

Karaaslan, “323 Milletvekiliyle Cumhur İttifakı olarak mecliste çoğunluğu elde ettik. Milletimiz bize duyduğu itimadı 14 Mayıs’ta sandığa giderek ve iradesini en güçlü formda ortaya koyarak gösterdi. Kazanan milletimiz oldu, kaybeden ise milletin hassasiyetlerine hürmet duymayanlarla, ulusal ve manevi kıymetlerimizi tahrip etmeye çalışanlarla yol yürüyenler oldu” dedi.

‘HER SEÇİMDEN SONRA MİLLETİ SUÇLAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRDİLER’

14 Mayıs akşamı daha sonuçlar belirli olmadan yapılan açıklamaların ulusal iradeye saygısızlığın en net örneği olduğunu belirten Karaaslan, “Fakat sonuçlar muhakkak olduktan sonra da durum değişmedi. Bu sefer muhalefet kanadı beklediği neticeyi alamayınca eski alışkanlığını tekrar ederek seçmeni suçladı. Bilhassa depremzedelere yönelik de incitici telaffuzlarda bulunuldu. Adaylarına ve partilerine oy vermeyen vatandaşlarımıza en ağır hakaretlerde bulunmaktan utanç duymadılar. Muhalefet, her seçimden sonra milleti suçlamayı alışkanlık haline getirdi. Kısa mühlet evvel sarsıntı nedeniyle çok büyük acılar yaşayan depremzede vatandaşlarımız bir de bu kesitin insafsız ataklarına maruz kaldı. Milletimiz her vakit olduğu üzere sandıkta gereken dersleri vermiştir, 28 Mayıs’ta bir sefer daha verecektir” diye konuştu.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap