1. Anasayfa
  2. Uncategorized

Binlerce öğrenciye burs veren Faydasıçok Vakfı yeni logosunu tanıttı

Binlerce öğrenciye burs veren Faydasıçok Vakfı yeni logosunu tanıttı
0

Kuruluşundan bu yana toplumsal faydayı hedefleyen, eğitimde fırsat eşitliğini merkeze alarak bugüne kadar gençler için önemli projelere imza atan Faydasıçok Vakfı; vakfın modern, dinamik ve yenilikçi yapısını yansıtması adına logosunda değişikliğe gitti.

Türkiye’nin geleceğinin iyi eğitimli gençlerle olacağı mottosuyla 2016 yılında kurulan Faydasıçok Vakfı’nın, gençleri eğitimleri için verdikleri burslarla maddi yönden desteklerken bir yandan da onların kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedef edindiklerini belirten Faydasıçok Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Selcen Faydasıçok, vakfın kuruluşundan bugüne kadar çeşitli eğitimler, mentorluk ve koçluk programları, staj ve istihdam destekleri, sosyo-kültürel etkinlikler düzenlediklerini dile getirdi. 7 yıldır eğitim alanında birbirinden farklı projeler üreterek tüm Türkiye’de eğitim gören öğrencilere destek verdiklerini vurgulayan Selcen Faydasıçok, “Sedefteki İnciler, İz Bırakanlar, El Ele ve Önce Bilim.” projeleri ile adını duyuran Faydasıçok Vakfı’ndan, şimdiye kadar 1.438 öğrenciye burs imkânı sağladık. 178 öğrenci de vakıf programlarından mezun oldu.” ifadelerini kullandı.

DİKKAT ÇEKEN DEĞİŞİKLİK

Faydasıçok Vakfı olarak, topluma sağladıkları faydanın ve hizmetlerin daha etkili bir şekilde yansıtılabilmesi adına logoda bir yenilik yapma gereği duyduklarını dile getiren Selcen Faydasıçok, “Yeni logomuz, vakfımızın değerlerini, vizyonunu ve misyonunu daha çağdaş ve dinamik bir şekilde temsil edecek şekilde tasarlandı. Bu değişiklik, aynı zamanda vakfımızın sürekli yenilikçi ve ilerici yaklaşımını da yansıtıyor. Yeni logomuzun tasarım süreci, vakfımızın geçmişten gelen değerleri ve bugünkü duruşunu bir araya getiren bir hikâyeye dayanıyor. Faydasıçok Vakfı, kurulduğu günden bu yana eğitim konusunda toplumumuza katkı sağlamayı amaçladı. Yeni logomuz, bu alanlardaki kararlılığımızı ve sürdürülebilirlik ilkemizi simgeliyor.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir