1. Anasayfa
  2. Spor

Skandal İddia; “Federasyon, Yunus Akgün’ün biletini sattı”

Karşılaşma sonrasında sosyal medya platformu üzerinden Ümit Karan ile birlikte canlı yayın yapan Batuhan Karadeniz, TFF'ye yüklendi. Batuhan Karadeniz, TFF'nin Yunus Akgün için ayrılmış bileti sattığını iddia etti.

Skandal İddia; “Federasyon, Yunus Akgün’ün biletini sattı”
0

Batuhan Karadeniz, TFF’nin Yunus Akgün için ayrılmış bileti sattığını iddia etti.

EURO2024’te Hollanda’ya karşı çıktığı çeyrek final karşılaşmasını kaybeden Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın turnuvadan elenmesinin ardından futbolcular tebrik edilirken, Türkiye Futbol Federasyonu ve Teknik Direktör Montella’ya yönelik eleştiri sesleri yükseldi. Karşılaşma sonrasında sosyal medya platformu üzerinden Ümit Karan ile birlikte canlı yayın yapan Batuhan Karadeniz, TFF’ye yüklendi. Karan ve Karadeniz, Montella’nın taktik ve oyuncu değişikliği tercihlerinin hatalı olduğunu vurgularken, oyuncuların ise büyük bir özveriyle mücadele ettiklerini ifade etti. Sonrasında ise Batuhan Karadeniz, ekranda yansıttığı görüntülerde A Millilerin konakladığı otele VİP araçlarla TFF’nin davetlilerinin taşındığını ve 600 kişilik heyet arasında sosyal medyada çok sayıda takipçileri olan kişililer ile Survivor’dan bazı isimlerin götürüldüğünü iddia etti.

“BÜLENT KORKMAZ’A NEDEN BİLET VERMEDİNİZ?”

TFF’nin biletleri dağıtırken adil olmadığını öne süren Karadeniz; “Ne diğer milli takımların oyuncuları götürülüyor ne de A Milli Futbol Takımı’na emek vermiş isimler. Büyükekşi eleştirilmesin diye şirinlik yapmak için birililerini götürmüş. 3 bilet isteyen Bülent Korkmaz’a ise ‘Çok istiyorsun’ diyorlar. Yunus Akgün’e ayrılmış  bedava bileti, normal vatandaşa nasıl satıyorsun? Türkiye’de 5 bin TL’ye satılan forma, Almanya’da 50 Euro. Biri bunları açıklasın” ifadelerini kullandı.

https://mansetebak.com/spor/mac-bileti-arayanlara-kotu-haber-turkiye-hollanda-mac-bileti-karaborsada-20-bin-euroyu-gecti-34605/

MANŞETE BAK DUYURMUŞTU

Yunus Akgün’ün biletinin satıldığı iddiaları gündeme bomba gibi düşerken, Manşete Bak’ın maç öncesinde yaptığı haberde, karşılaşmanın biletlerinin karaborsaya düştüğü duyurulmuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir