1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Zehra Çilingiroğlu ile sevgilisi Mürsel Kaya’nın tatil keyfi

Zehra Çilingiroğlu ile sevgilisi Mürsel Kaya’nın tatil keyfi
0

Ünlüler dünyasında bir periyoda damga vuran çiftlerden Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun 1998’de dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz sene müzikçi Hadise ile 4.5 aylık evliliğini bitiren iş insanı Mehmet Dinçerler ile görüntülenmişti.

Dinçerler ile evvel arkadaş ortamında vakit geçiren Çilingiroğlu’nun daha sonra baş başa sohbet ettiği tez edilmişti. İkilinin samimi anları, objektiflere yansımıştı.

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU’NUN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Zehra Çilingiroğlu, bu imajların akabinde avukatı Arca Açıkel aracılığıyla bahisle ilgili açıklama yapmış; açıklamada şu tabirlere yer verilmişti:

Müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu’nun son periyotta evliliği ile gündemde olan Mehmet Dinçerler ile birlikte olduğuna dair çıkan haber hiçbir biçimde gerçeği yansıtmamaktadır. Beyaz Magazin sunucuları tarafından Türk aile hayatı ahlakına yakışmayan iftiraları içeren ve bir genç kızın geleceğini etkileyecek formda, gerçekle bağdaşmayan savlara husus olan bu haberi şiddetle kınıyor ve kabul etmiyoruz. Kelam konusu haberde yer alan tezlerin tamamı mesnetsizdir. Haberde argüman edilenin tersine müvekkilimiz Zehra Çilingiroğlu erkek arkadaşının da bulunduğu bir ortamda arkadaş kümesiyle eğlenmişlerdir. Büsbütün çarpıtılan manzaralarla, magazin haberi yaratma dürtüsüyle kurgulanmış olunan bu haber, müvekkillerimiz Zehra Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’ın prestijini zedelemeye yöneliktir. Mevzu hakkında tüm türel ve cezai müracaat haklarımızı kullanacağımızı kamuoyuna hürmet ile duyururuz.

“CEVAP VERMEK İSTEMİYORUM”

Olaydan yaklaşık bir ay sonra yürüyüş yaparken görüntülenen Çilingiroğlu, Mehmet Dinçerler ile ilgili sorular üzerine; “Lütfen arkadaşlar, bana bu türlü şeyler sormayın. Karşılık vermek istemiyorum” demişti.

DENİZ VE GÜNEŞİN TADINI ÇIKARDILAR

Zehra Çilingiroğlu, son olarak bir müddettir aşk yaşadığı sevgilisi Mürsel Kaya ile dönemi açtı. Evvelki gün Demircikoy’deki lüks bir sitenin plajında görüntülenen aşıklar, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Deniz üzerine sabitlenmiş iskeleye çıkan çift, kısa mühlet dinlendikten sonra tekrardan kendilerini serin sulara bıraktı. Uzun müddet güneşlenen çift, dondurma keyfi yaptıktan sonra odalarının yolunu tuttu.

25 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu’nun fit fiziği ise dikkat çekti.

İlginizi Çekebilir
teaser-afisi-yayinlandi-uwerexx1.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap