1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Yusuf Güney’den iddialı açıklama! ‘Uzaylılar ile savaşacağız’

Yusuf Güney’den iddialı açıklama! ‘Uzaylılar ile savaşacağız’
0

Yusuf Güney, iki yıl evvel Beyaz TV’de Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım’ın sunduğu ‘Hayatın Rengi’ programına konuk olmuş, programda çok konuşulan açıklamalara imza atmıştı.

”UZAYA GİTMEYİ BAŞARDIM”

Simge Tertemiz’in ”Uzaya gitme hayalleriniz var mı?” biçimindeki sorusuna, dikkat çeken bir itirafla cevap veren ünlü isim, ”Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani fikir gücüyle vücuttan ruhu ayırıp vakit kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler ortası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir müddet Astral Seyahat tecrübesi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım.” demişti.

”NASA BİRÇOK BİLGİYİ BENDEN SONRA AÇIKLIYOR”

Güney, açıklamalarının devamında ise şu tabirlere yer vermişti:

İki sene evvel Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı. Ay’ın karanlık tarafında bir askeri üs var. Bunu uzaydaki varlıkların yaptığını söyledim. Onu da yeni açıkladılar. NASA birçok bilgiyi benden sonra açıklıyor.

”İSTANBUL BENİM İÇİN İŞ YAPIP DÖNEYİM DURUMUNDA”

Önceki gün Yeniköy’de görüntülenen 38 yaşındaki müzikçi yere sahne almaya geldiğini belirterek şunları söyledi: “2 haftadır buradayım arkadaşlar. Artık yurt dışı konserlerim de başlıyor. Paris, Yunanistan ve Almanya var. İstanbul artık benim için iş yapıp döneyim durumunda. İzmir değişik, çok hoş bir yer” dedi.

GÜNDEM OLAN UFO İMGELERİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), tanımlanamaya uçan objeler (UFO) hakkında birinci halka açık toplantısını geçtiğimiz günlerde yapmıştı. NASA bu toplantıda UFO manzaraları paylaşmıştı ve manzaralar kısa müddette toplumsal medyada gündem olmuştu. NASA’ya yaptığı göndermeler ile ve Uzay Bilimi’ne merakıyla bilinen Güney, geçtiğimiz günlerde toplumsal medyada paylaşılan UFO imgeleri hakkında da konuştu.

”UZAYLILAR İLE İLGİLİ ÇOK ACAYİP ŞEYLER YAŞAYACAĞIZ”

Şarkıcı, ”Ne oldu artık? Manyak bunlar ya. Geçen sene söyledim zati, şubat ayından itibaren başlayacaklarını ve dünyaya geleceklerini ben söyledim. Yavaş yavaş varlığına inanacağız. Bir de gerçekleri değil sahteleri gönderip duruyorlar buraya. 2024 ve 2025 yıllarında çok acayip şeyler yaşayacağız. 2030’dan sonra uzaylılar ile ilgili çok acayip şeyler yaşayacağız. Düzmece bir savaş bile olacak bence. Olaylar yaşanınca tekrar konuşalım. Size kolay gelsin.” diyerek açıklamalarıyla şaşırttı ve akabinde yere girdi.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap