1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Yorgunluk atmak için Bodrum’a gitti! Denizde minik hayranıyla konuştu

Yorgunluk atmak için Bodrum’a gitti! Denizde minik hayranıyla konuştu
0

Yeni müziği ‘Geceye Tiryaki’yi müzikseverlerin beğenisine sunan ünlü müzikçi Betül Demir, konser ve stüdyo çalışmalarına küçük bir ortası vererek soluğu tatilde aldı.

Sezonun yorgunluğunu atmak için Bodrum Gündoğan’ı tercih eden Demir, bunaltıcı sıcaklardan kaçarak, Ege’nin mavi sularında dinlendi.

KAHKALARI PLAJA KADAR ULAŞTI

42 yaşındaki müzikçi, denize girdiği yerde tanıştığı minik hayranı ile uzun ve eğlenceli bir sohbete daldı.

Kahkahaları plaja kadar ulaşan ve epey sevinçli olduğu dikkatlerden kaçmayan ünlü isim, kusursuz fiziğiyle de dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

“ADİSYON PAYLAŞACAĞIM DİYE KENDİME KERİZ DEDİRTMEM!”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda sahneye çıkmadan evvel gazetecilerle bir ortaya gelen Betül Demir, “Yaz geliyor, yakında ‘Bin TL’ye lahmacun’ haberlerini okumaya başlarız. Bir lahmacuna en fazla kaç para verirsiniz?” sorusu karşısında şu yanıtı vermişti:

Cimri değilim, pinti değilim. Aksine elimde çok açıktır fakat bir lahmacuna bin TL verecek kadar da enayi değilim. Herkesin kendi tercihi hürmet duyarım fakat kimse kusura bakmasın. Ona buna hava atıp, adisyon paylaşacağım diye kendime ‘keriz’ dedirtmem.

“SOKAK HAYVANLARINA MAMA ALIRIM”

“Canım çok lahmacun çekiyorsa 50 TL-100 TL neyse sarfiyat en hükümdarını yerim” diyen sanatçı, kelamlarını; “Kalan 900 TL’ye de sokak hayvanlarına mama alırım” biçiminde noktalamıştı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap