1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Yok artık Biricik Suden! Kendini spora adadı, son hali gündem oldu

Yok artık Biricik Suden! Kendini spora adadı, son hali gündem oldu
0

Hem MFÖ kümesi hem de solo albümlerinde lisanlardan düşmeyen müziklere imza atan usta müzisyen Mazhar Alanson ile Biricik Suden, 2003’te dünyaevine girdi.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden 60 yaşındaki Suden, son yıllarda kendini spora verdi; haftanın beş günü spor yaparak, inanılmaz bir görünüme kavuştu.

KASLARINI PAYLAŞTI

Sosyal medyadan sık sık spor salonundan paylaşımlar yapan ve fit hali ile genç kızlara taş çıkartan Biricik Suden, bir defa daha kaslarıyla isminden kelam ettirmeyi başardı.

“AYY İĞRENÇ VİDEOSU”

Yıllara meydan okuyan Suden, “Böyle bayan mı olur? Ayy iğrenç videosu” bildirisi ile yaklaşık bir milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yük idmanı sonrası son haline yer verdi.

“KADINDA ÇOK HAFİF KAS DAHA ÇEKİCİ”

Art arda paylaşımlar sonrası ünlü ismin bir takipçisi, “Estetik bulduğumu söyleyemeyeceğim. Bayanda çok hafif kas her vakit daha çekici” yorumunda bulundu.

“SİZİNLE ALAKA DÜŞÜNMÜYORUM”

Karın kasları ve pazusu ile şaşkınlık yaşatan Biricik Suden, kelam konusu yorumdan rahatsız oldu ve “Sizinle ilgi düşünmüyorum, üzülmeyin” halinde çok konuşulan bir cevap verdi.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap