1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Yıllar sonra anlattı! ‘Cinsel arzu uyandırmadığım için istediğim rolü alamadığımı söylediler’

Yıllar sonra anlattı! ‘Cinsel arzu uyandırmadığım için istediğim rolü alamadığımı söylediler’
0

‘Neon Şeytan’, ‘Başka Bir Yerde’ ve ‘Kadın Affetmez’ üzere üretimlerde yer alan 25 yaşındaki aktris Elle Fanning, dokuz sene evvel ‘uygunsuz’ bulunduğu için oynamak istediği bir rolü kaybettiğini açıkladı.

Hollywood Reporter’a konuşan ünlü isim; kelamlarına, “Bu kıssayı hiç anlatmadım, lakin bir sinema için seçmelere katılmıştım. Bir baba-kız güldürüsüydü. Rolü alamadım. Bildiğim kadarıyla daha sonra bu sineması çekmekten vazgeçtiler” diyerek başladı.

“NE İĞRENÇ BİR DOMUZ!”

O vakitler yalnızca 16 yaşında olduğunu söyleyen Fanning, setteki bir kişinin “Elle rolü alamadı, zira cinsel istek uyandırmıyor” dediğini paylaştı ve ekledi:

Bu çok iğrençti. Lakin artık buna gülebiliyorum ve o kişi için ‘Ne iğrenç bir domuz!’ diyorum.

“HALKIN GÖZÜ ÖNÜNDE BÜYÜYORSUNUZ”

“Çocukluğumdan beri benimle birlikte olan kusursuz bir menajerim ve ajansım var. Bu yüzden aslında bu usul şeylerden ziyadesiyle korunuyordum” diyen ünlü isim, kendine her vakit ‘son derece güvenen’ biri olmasına karşın yetiştirilme üslubunu çevreleyen dinamiklerin sıradan olmadığını da kabul etti.

“Halkın gözü önünde büyüyorsunuz ve bu çok garip” formunda konuşan hoş oyuncu, “12 yaşındayken çekilen paparazzi fotoğraflarına bakıyorum ve ‘O yaşta kendimi bu türlü görmek âlâ bir şey mi?’ diye düşünüyorum” sözlerini kullandı.

“KENDİMİN FARKINA VARMAMI SAĞLADI”

Elle Fanning, “Bu durumun bana ruhsal olarak ziyan verdiğini sanmıyorum” dedi ve ekledi:

Ama mutlaka kendimin farkına varmamı sağladı.

“ÇOK GENCİM, BEŞERLER BENİ DİNLEMEK İSTEMEZLER”

29 yaşındaki Dakota Fanning’in kardeşi Elle, Nisan ayında Harper’s Bazaar UK’e verdiği röportajda ise “Bu sıralar söylediğim şeylerin kıymetli olduğunu hissediyorum. Evvelce ‘Çok gencim, beşerler beni dinlemek istemezler, aslında muhtemelen daha çok şey biliyorlardır’ diye düşünürdüm. Fakat sonra 20 yıldır bu işi yaptığımı fark ettim” diye konuşmuştu.

Yıldız oyuncu, tıpkı röportajda uzun müddettir birlikte olduğu erkek arkadaşı Max Minghella ile ayrıldıklarını da açıklamıştı.

İlginizi Çekebilir
asksiz-yasanmaz-fVnkxbnP.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap