1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ünlü şarkıcı 14 yaş büyük aşkıyla ilk kez kırmızı halıda boy gösterdi

Ünlü şarkıcı 14 yaş büyük aşkıyla ilk kez kırmızı halıda boy gösterdi
0

İngiliz müzikçi Dua Lipa, podyumların aranan modelleri olan Bella ve Gigi’nin kardeşi Anwar Hadid ile 2013 yılında aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de bağlarını noktalamaya karar veren ikili, ayrılığa dayanamamış ve 2018’de tekrar bir ortaya gelmişti.

“1.5 AY GÖRÜŞMEDİLER”

Ancak ikili, aşklarına verdikleri ikinci talihte da başarılı olamamış ve 2021 yılında yollarını ayırmıştı. Lipa ve Hadid’in mesleklerine odaklanmak için bir müddettir görüşmediği aktarılmış; çiftin bağlarının son 1.5 ayda hiç bir ortaya gelmediği sav edilmişti.

Dua Lipa’nın Londra ve Los Angeles’ta albüm kayıtlarına devam ettiği belirtilirken, Anwar Hadid’in ise köpekleri Dexter ile New York’ta kaldığı belirtilmişti.

“ARKADAŞ KALMAYA DEVAM EDİYORLAR”

Fransız direktör Romain Gavras ise altı aylık aşkın akabinde, 2021’de müzikçi ve oyuncu Rita Ora’dan ayrılmıştı.

Ayrılık haberini doğrulayan Romain’in sözcüsü, “Rita ve Romain, meslekleriyle ilgili yaşadıkları zorluklar nedeniyle ayrıldılar. Yakın arkadaş kalmaya devam ediyorlar” açıklamasında bulunmuştu.

ÖPÜŞÜRKEN YAKALANDILAR!

Lipa ile Gavras’ın aşk yaşadığı ise geçtiğimiz mart ayında, ikilinin BAFTA Mükafatları sonrası katıldıkları partide öpüşürken görüntülenmesiyle ortaya çıkmıştı.

Ünlü isme kaynaklar, Dua Lipa’nın 2021’de Anwar Hadid’den ayrılmasının akabinde, Romain Gavras ile aylardır birbirlerini tanıma evresinde olduklarını tez etmişti.

“ÇOK ORTAK NOKTALARI VAR”

Bir kaynak, The Sun’a konuşarak şunları söylemişti:

Dua ve Romain birkaç aydır kimsenin flört ettiklerini duymasına müsaade vermemek için çabalayarak, birbirlerini tanımaya çalışıyorlar. Birlikte vakit geçirmekten keyif alıyorlar. Birbirlerinin yakın etraflarıyla de tanıştılar ve pek çok ortak noktaları var. Dua, içinde olduğu bölümü anlayan birini bulmanın ne kadar değerli olduğunu biliyor. Romain’in bunu büsbütün anladığını düşünüyor. İkisi de hakikaten yaratıcı beşerler.

İLK DEFA KIRMIZI HALIYA ÇIKTILAR

27 yaşındaki Dua Lipa ve 41 yaşındaki yeni sevgilisi Romain Gavras, son olarak geçtiğimiz akşam 76’ncı Cannes Sinema Şenliği’nde uzunluk göstererek, birinci kere birlikte kırmızı halıya çıktı.

Dua ve Romain, galaya el ele tutuşarak geldi ve kameralar için poz verdiler. Gavras’ın, Lipa’dan gözlerini alamadığı anlar, objektiflere yansıdı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap