1. Anasayfa
  2. Magazin

Ünlü oyuncuya ihanet şoku! ’25 yaşındaki iklim aktivistiyle ilişkisi var’

Ünlü oyuncuya ihanet şoku! ’25 yaşındaki iklim aktivistiyle ilişkisi var’
0

Oyuncu Natalie Portman’ın (41), 2012’de dünyaevine girdiği balet eşi Benjamin Millepied (45) tarafından ihanete uğradığı öne sürüldü. Portman’dan iki çocuğu olan Millepied’in, ünlü ismi 25 yaşındaki iklim aktivisti Camille Étienne ile aldattığı sav edildi.

Fransa’dan gelen son fotoğraflar, Millepied’in Étienne ile vakit geçirdiğini ve ikilinin birlikte baletin ofisine girip çıktığını ortaya çıkardı.

“ARALARINI DÜZELTMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Ancak aileye yakın kaynaklar, Page Six’e konuşarak; ünlü çiftin hâlâ birlikte olduğunu ve işleri yoluna koymak için çabaladığnı öne sürdü:

Ayrılmadılar ve ortalarını düzeltmeye çalışıyorlar. Ben, Natalie’nin kendisini affetmesi için elinden gelen her şeyi yapıyor. Onu ve ailelerini seviyor. Natalie, mahremiyetine çok kıymet veren biri. Şu anda en büyük odak noktası çocuklarını korumak.

SORUN YAŞADIKLARI ARGÜMAN EDİLMİŞTİ

Portman’ın Kasım ayında 23 gün boyunca çekimleri devam eden sineması ‘May December’ın setinde eşiyle sorun yaşadıkları ve bu ay Cannes Sinema Şenliği’nde yapılan galada ortalarının hâlâ tam olarak düzelmediği de söylenmişti.

Söylentilere karşın, Portman ve Millepied şenlikten kısa bir müddet sonra Paris’teki bir Beyoncé konserinde birlikte görülmüş ve akabinde Fransa’da bir akşam yemeği sırasında öpüşürken fotoğrafları çekilmişti.

GEÇTİĞİMİZ SENE BOŞANMANIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜLER

Portman ve Millepied, birinci olarak 2009 yılında Millepied’in koreograf olarak vazife yaptığı ‘Black Swan’ (Siyah Kuğu) sinemasının setinde tanışmıştı. İkili, 2010’da nişanlanmış ve 2012’de nikah masasına oturmuştu. Natalie ile Ben, geçtiğimiz sene bir periyot ayrılmış; lakin sonrasında münasebetlerindeki problemleri çözmeyi başarmıştı. Çiftin, Aleph ve Amalia isminde iki çocuğu var.

GRETA THUNBERG’ÜN ARKDAŞI

Çevre aktivisti Greta Thunberg’in arkadaşı olan Camille Étienne, etraf konusunda kısa sinemalar çekmiş ve Fransız Vanity Fair tarafından ‘2020’yi yaratan 50 Fransız bayan’dan biri olarak kabul edilmişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir