1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ünlü model oğlunun yönettiği müstehcen filmde oynadı!

Ünlü model oğlunun yönettiği müstehcen filmde oynadı!
0

İngiliz model ve oyuncu Elizabeth Hurley’nin (58) ABD’li iş insanı Steve Bing ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu Damian Hurley (21), yönettiği bir erotik-gerilim sineması olan ‘Strictly Confidential’da annesine rol verdi.

Film, Georgia Lock’un canlandırdığı Mia’nın, en âlâ arkadaşı Rebecca’nın intiharını çevreleyen gizemi ortaya çıkarmaya çalışırken ‘cinsellik, ikiyüzlülük ve ihanet dünyasına’ çekilmesini husus alıyor.

Yapımda Lily karakterini canlandıran Elizabeth Hurley, Pear Chiravara tarafından canlandırılan Natasha isimli karakterle cinsellik içeren sahneleri paylaşıyor.

ANNESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Instagram’da senaryosunu da kendisi yazdığı sinemanın kamera ardı imajlarını paylaşan Damian, annesine teşekkür ederek şu tabirleri kullandı:

2010’da (8 yaşındayken) birinci kısa sinemamın imali sırasında bana birinci uzun metrajlı sinemamda yer alacağına kelam veren annem Elizabeth Hurley’ye teşekkür etmek istiyorum. Kelamına sadık kalarak, sinemama yeşil ışık yakıldığı anda her şeyi bıraktı ve çekimlerin yapıldığı Karayipler’e koştu. Birlikte çalışmak bir hayaldi.

İDDİALI POZLARINI PAYLAŞMAMASINI İSTEMİŞTİ

Öte yandan Damian, geçtiğimiz yıllarda annesini toplumsal medyada paylaştığı bikinili pozlar nedeniyle uyarmış ve artık gözü pek fotoğraflar paylaşmamasını istemişti.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap