1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ünlü isimlerin Bodrum isyanı! ‘Şov yapmanın anlamı yok’

Ünlü isimlerin Bodrum isyanı!  ‘Şov yapmanın anlamı yok’
0

Önceki gün TOÇEV faydasına bir alışveriş şenliği düzenlendi. Cemiyet ve sanat dünyasının ağır ilgi göstediği davete; Özge Ulusoy, Aslı Hünel, Burcu Şendir, Damla Ersubaşı, Fatih Ürek, Tülin Kartoz, Dilek Azaphan, Hülya Urgan, Çiğdem Eşrefizade, Gülay Kuriş, Ebru Uygun, Kadriye Olgar, Nihan Akın, Beste Korkmaz, Sibel Vatandost, Türkan Şerbetçi, Gülay Kamaz, Hasret Yıldız, Gizem Hatipoğlu, Ceren Benderlioğlu, Sarp Yaman, Ivana Sert ve Cihan Şensözlü katıldı.

“BODRUM ÇOK KALABALIK VE PAHALI”

Yoğun geçen dönemin akabinde ünlü isimler, tatil planlarından bahsetti. Muhabirlerle sohbet eden Ivana Sert, “Kadın girişimcileri her vakit destekliyorum. Bu sene ağır çalıştım. Kalabalıktan uzak bir yerde tatil yapacağım. Bodrum’a gitmiyorum uzun yıllardır, orada kendimi âlâ hissetmiyorum. Çok kalabalık ve pahalı” dedi.

“KASLARIM ORTAYA ÇIKIYOR”

Gazeteciler kaslarını sorunca ünlü modacı, ‘Kıskanmasınlar, çalışsınlar. Hafta üç gün spor. Yıllardır çalışıyorum, imal kaslı olduğu için kaslarım ortaya çıkıyor. Yemek yemeği de seviyorum. Şekeri sevmem zerzevat ve yeşillik yüklü besleniyorum” açıklamasında bulundu.

“HESAP YAPARAK YÖNETİM EDECEĞİZ”

Davete katılan bir öteki isim Hasret Yıldız ise şöyle konuştu:

Bodrumdaydım. Çok kıymetli dönem kısa olduğu için bir epey değerli. Hesap  yaparak yönetim edeceğiz. Spor yapıyorum kilo almamaya çalışıyorum. Aşk haberleri Mete beyefendi nerede yakalarsanız orada ayrıntı alırsınız. Bugüne kadar hayatımda sakladığım birşey olmadı. saklanacak birşey yok. Keyfim yerinde memnunum. 2 aylık. Yüzük bana ilişkin eski yüzüğüm. Resmiyet yok daha iki ayda yüzük takılmaz. Vakte gereksinimimiz var. Evliliğe önyargılı değilim. Şuan evliliğe karar verilecek kolay birşey değil hele benim 16 yaşında bir çocuğum var. Süreç hayat neyi getirir bilemem akışına bıraktım. Oğlum annesi memnunsa keyifli olan bir çocuk oğlum.

“LAHMACUNA 500 TL VERMEM”

Tatil planından bahseden Özge Ulusoy, “Bu sene makûs olaylardan ötürü yaz dönemimiz biraz ağır. Televizyon programı devam edecek. Kısa tatiller yapacağım. 4-5 yıldır Bodrum’a gitmiyorum, Çeşme’ye gidiyorum genelde. Her sene lahmacun haberleri çıkıyor, ‘yemesinler’ diyorum. O denli yerlere gidecek beşerler da bu parayı seve seve veriyorlar. Herkesin kendi tercihi. Bodrum’un bir Fedon’u, bir lahmacunu meşhur. Ben lahmacuna 500 TL vermem. Gösteri yapmanın manası yok. Hesaplı kitaplı olunmalı” dedi.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap