1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Üç Kız Kardeş’ yine zirvede

‘Üç Kız Kardeş’ yine zirvede
0

Kanal D’nin üretimini Süreç Sinema, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın çok satılan romanından uyarlanan dizisi ‘Üç Kız Kardeş’, 52’nci kısmıyla Total kategoride 4.91 reyting ve yüzde 14.21 izlenme hissesi, AB’de 3.88 reyting ve yüzde 12.58 izlenme hissesi alarak günün en çok izlenen dizisi oldu.

YENİ KISIM TANITIMI İZLEYİCİYİ MERAKLANDIRDI

Türkan ile Somer tekrar vakit geçirmeye başlar. Rüçhan Somer’in ağzını arar fakat Somer artık Türkan ile dost olduklarını söyler. Öte yandan Dönüş bavulunu toplayıp meskeni terk etmeye karar verir. Sadık Dönüş’ü elinde bavulla görünce kapının önüne geçip gözyaşlarına boğulur. Mine ise Kiraz’ı Somer’den kaçırmaya çalışır. Somer Mine’nin ve Kiraz’ın peşine düşerken, Türkan’ın doğum sancısı başlar. Türkan’ın yanında olan Kartal, onu kucakladığı üzere hastaneye götürür.

Dizinin direktör koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik’in kaleme aldığı, oyuncu takımında Reha Özcan, İclal Aydın, Berker İtimat, Mahsus Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Ayça İnci, Güldestan Büyük, Gökberk Demirci üzere birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile hikayesi ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş dizisi, salı akşamları Kanal D’de.

Yazar Hakkında

Yorum Yap