1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Tüp bebek tedavisini bırakmıştı! Eşinin konserinde pankart açarak hamile olduğunu duyurdu

Tüp bebek tedavisini bırakmıştı! Eşinin konserinde pankart açarak hamile olduğunu duyurdu
0

Kardashian-Jenner kardeşlerin ‘en sakin’ bireyi olarak gösterilen ve özel hayatını geri planda yaşamayı tercih eden Kourtney Kardashian (44), uzun yıllardır arkadaş olduğu müzisyen Travis Barker (47) ile geçtiğimiz yıl dünyaevine girmişti.

Eski sevgilisi Scott Disick’ten üç çocuğu olan Kardashian ile eski eşi Shanna Moakler’dan iki çocuğu olan Barker, birlikte de bir çocuk sahibi olmak istemiş ve tüp bebek tedavisine başlamışlardı.

“HEM ZİHİNSEL, HEM FİZİKÎ ZİYAN VERDİ”

Uzun müddet tedavi gören Kourtney, “Tüp bebek tedavisi katiyen bana hem zihinsel, hem de fizikî olarak ziyan verdi” diyerek, bebek sahibi olma fikirlerini rafa kaldırdığını açıklamış ve tedaviyi bırakmıştı.

MÜJEDELİ HABER!

Kardashian, tüm bunların akabinde eşine bir sürpriz yaparak, gebe olduğunu duyurdu. Reality gösteri yıldızı, Blink-182 konserinde sahneye çıktığında; “Travis, hamileyim” yazılı bir pankart açtı.

Travis, eşinin iletisini gördükten sonra sahneden atlayarak ona yanlışsız ilerledi ve çift tutkulu bir öpücük paylaştı. Yaklaşık 10 ay evvel tüp bebek tedavisini bırakan Kourtney, daha sonra Instagram sayfasında sürpriz açıklamanın bir görüntüsünü paylaşarak; bebek haberini doğruladı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap