1. Anasayfa
  2. Magazin

Tülin Şahin’den şaşırtan itiraf! Sinüzit yüzünden yalı dairesinden taşınmış

Tülin Şahin’den şaşırtan itiraf! Sinüzit yüzünden yalı dairesinden taşınmış
0

“Aslında çok sık taşınan biri değilim” diyen Tülin Şahin, 16 yıl boyunca Suadiye’de dubleks, bahçeli bir konutta oturduktan sonra Kanlıca’da bir yalı dairesine taşındığını lakin sıhhat sorunu nedeniyle buradan da ayrıldığını açıkladı.

“YALI DAİRESİNİ SEVMEDİM”

Ünlü model, “Suadiye’den Kanlıca’ya yalı dairesine geçiş oldu, acayip bir sert bir geçişti. Birisi ‘Yalı dairesinde yaşamak nasıl?’ diye merak edecek olursa ben sevmedim” dedi.

“DENİZİN ÜSTNDE OLMAK BENİ ÇOK YORDU”

3.5 yaşında Siena Leyla isminde bir kızı olan Tülin Şahin, “Yalıyı neden sevmedin?” sorusuna dikkat çeken bir karşılık verdi.

Orada biraz sıhhat sorunu giriyor devreye. Ağır bir sinüzitüm var. Denizin üstünde olmak beni çok yoruyordu. Hamileliğime de denk geldi. Boğaz’da gün içinde akıntı istikamet değiştirdiği için o da insanı çok etkiliyor. Gebeyken zati her şeyden etkileniyorsun. Boğaz’ın gel gitleri bana yansımaya başladı. Kanlıca’dan sonra Etiler’de oturdum. Türkiye’ye birinci geldiğimde de Etiler’de yaşamıştım. Sonra buraya, Tarabya’ya geldik. Ben, annem ve kızım Siena birlikte yaşıyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir