1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Tuğçe Tayfur’dan Burak Kalfa’ya: Beni eve kilitleyip yumrukladın!

Tuğçe Tayfur’dan Burak Kalfa’ya: Beni eve kilitleyip yumrukladın!
0

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, son periyotta özel hayatındaki gelişmeler ile isminden kelam ettiriyor. Burak Kalfa ile birlikteliğiyle çok konuşulan Tuğçe Tayfur, bağını sonlandırdı. Tuğçe Tayfur, ayrılık sürecinden sonra nişanlısının kendisini ve ailesini tehdit ettiğini belirtti.

Tayfur, toplumsal medya hesabından şaşırtan açıklamalar yaptı:

“HAK ETTİĞİN CEZAYI ALACAKSIN”

Seni adalete teslim ediyorum. Uzaklaştırma kararın olmasına karşın durmuyorsun lakin seni elbette savcılık yakalayacak ve hak ettiğin cezayı alacaksın. Beni sahipsiz sandın fakat değilim Burak Efendi… Ardımda beni seven bir sürü insan var ve onların manevi takviyesiyle bu hukuk savaşına giriyorum.

“GEMİLERİ YAKTIM ARTIK”

“Ben artık 6 aydır yaptığın ruhsal şiddete, küfürlerine, tehditlerine, şantajlarına karşı sessiz kalmayacağım. Senin nasıl biri olduğunu öğrenip ayrılmak istediğimde beni konuta kilitlediğin günler için, beni yumruklayıp, istediğim yerde sahneye çıkacaksın” dediğin günler için, siyasete girmek için adımı kullandığın günler için, annemi babamı beni ziyan vermekle tehdit ettiğin için ben gemileri yaktım artık!”

“EMİNİM ONLAR DA SESSİZ KALMAYACAK”

Elimde görüntülerin var diye beni zorla yanında tuttun lakin Allah artık o denli büyük ki kimseden korkmuyorum! Benimle birlikte birkaç bayanın daha canını yaptığını biliyorum ve eminim onlar da sessiz kalmayacak! Başına gelecek her şeyden sen sorumlusun Burak Kalfa.

Evlilik yolunda birinci adımı atan Tuğçe Tayfur, sevgilisi Burak Kalfa ile nişanlanmıştı. 15 gün sonra nişan atan Tayfur sonra sevgisiyle tekrar barışmıştı. Fakat bu barışma da uzun sürmedi ve Tuğçe Tayfur Burak Kalfa ile ayrıldıklarını duyurmuştu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap