1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Tuba Ünsal iskelede nazara geldi! Sevgilisi yardımına koştu

Tuba Ünsal iskelede nazara geldi! Sevgilisi yardımına koştu
0

Model ve oyuncu Tuba Ünsal, geçtiğimiz sene iş insanı Serdar Turan ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Kasım ayında 14’üncü Taşkent Milletlerarası Sinema Festivali’ne birlikte katılan ikili aşklarını ilan etmiş, akabinde da Kuruçeşme’de yürüyüş yaparken görüntülenmişti.

Utangaç haller sergileyen hoş oyuncu, ayaküstü basın mensuplarıyla konuşarak; “Bugün setim yok. Tatil günüm. Memnunum, her şey yolunda” tabirlerini kullanmıştı.

“VE AŞK”

İkili, akabinde Endonezya’ya tatile gitmişti. Sevgilisiyle çıktıkları aşk tatilinden romantik karelerini toplumsal medya hesabından yayınlayan model, Serdar Turan ile dudak dudağa çekilen karesini ‘ve aşk’ notuyla paylaşmıştı.

PLAJDA AŞKA GELDİLER

Tuba Ünsal, sevgilisi Serdar Turan’la tatil dönemini Bodrum’da açtı. Evvelki gün Yalıkavak’taki Edition Hotel’de gerçekleşen davetin akabinde sevgilisiyle otelin plajına inen oyuncu, aşka geldi.

MERDİVENLERDEN İNERKEN NAZARA GELDİ

İskelede sevgilisine sarılıp boynundan tekraren öpen Tuba Ünsal, merdivenlerinden inerken nazara geldi. Ayağını burkan oyuncunun acı dolu anları objektiflere bu türlü yansıdı. Serdar Turan, oyuncunun yardımına koşup yakından ilgilendi.

Mutlu çift, sonrasında kendisini sulara atarak deniz içerisinde de aşk tazeledi.

“ÇOK YORGUNUZ”

Ünsal ile Turan, son olarak geçtiğimiz gece İstanbul Havalimanında objektiflere takılmıştı. Karşılarında gazetecileri görünce şaşıran çift, muhabirlerin sorularını ayaküstü cevaplamıştı:

Paris’ten geldik. Çok yorgunuz. Kendimi çok makûs ve bitkin hissediyorum. Bir an evvel kendimi meskene atmak istiyorum. Sonra konuşuruz. Düzgün geceler.

İlginizi Çekebilir
duy-istanbul-dedi-9nNGNqfx.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap