1. Anasayfa
  2. Magazin

Tuan Tunalı’dan Angela Caccamo’ya: Gülüşlerimin sahibi canım karım

Tuan Tunalı’dan Angela Caccamo’ya: Gülüşlerimin sahibi canım karım
0

2009-2014 yılları ortasında ‘Özgür’ karakterine hayat verdiği ‘Deniz Yıldızı’ dizisiyle şöhreti yakalayan, daha sonra ‘Yasak Elma’, ‘Erkenci Kuş’ ve ‘Baht Oyunu’nda rol alan Tuan Tunalı birinci evliliğini meslektaşı Hazal Filiz Küçükköse ile 2014 yılında yapmıştı. 

“ÖNEMSEMİYORUM, KULAK ASMIYORUM”

Tuan Tunalı ile Hazal Filiz Küçükköse’nin dört yıllık evliliği 2018’de sonlanmıştı. Çiftin evliliklerini ihanet nedeniyle bitirdiği tez edilmişti.

Hazal Filiz Küçükköse, “Ben konuşmadığım için ihanet haberlerinin gerçek olduğu düşünülüyor olabilir lakin ben konuşmak istemiyorum. Zira bu mevzuyu önemsemiyorum ve kulak asmıyorum” açıklamasını yapmıştı.

RUS MODELLE AŞKI UZUN SÜRMEDİ

Tunalı, olaylı boşanmanın akabinde Rus model Yana Mazanova ile yeni bir bağa başlamıştı. Nikâh masasına oturması beklenen ikili, Ağustos 2011’de yollarını ayırmaya karar vermişti.

SAPANCA’DA ROMANTİK EVLİLİK TEKLİFİ

Yakışıklı oyuncu, evlilik teklifine ‘evet’ cevabını aldığı Mazanova’dan ayrıldıktan sonra İtalyan model Angela Caccamo ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Tuan Tunalı, Sapanca’da sevgilisinin önünde diz çöküp, evlilik teklifinde bulunmuş ve Instagram hesabından o anları paylaşmıştı. Ünlü isim, sevgilisinden “Sonsuza dek evet” karşılığını aldığını duyurmuştu.

TOSKANA’DA EVLENDİLER

Mutlu birliktelikleri devam eden çift, geçtiğimiz mart ayında İtalya Toskana’da hayatlarını birleştirdi. Tuan Tunalı ve Angela Caccamo, nikâh fotoğraflarını toplumsal medya hesaplarından paylaştı.

”SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Çiçeği burnunda evli çift ikinci aylarını kutladılar. 39 yaşındaki oyuncu, evliliğinin ikinci ay dönümünde Instagram sayfasından romantik bir paylaşımda bulundu. Eşiyle çekilen siyah beyaz bir fotoğraf karesini paylaşan Tunalı, altına şu notu düştü:

Kalbimi bıraktım. Benim öbür yarım, hayatım ve en içten gülüşlerimin sahibi canım karım. Seni çok seviyorum. İkinci ayımız kutlu olsun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir