1. Anasayfa
  2. Magazin

Tescilli güzel Çağla Şıkel sırrını açıkladı! ‘İsterse herkes fit kalabilir’

Tescilli güzel Çağla Şıkel sırrını açıkladı! ‘İsterse herkes fit kalabilir’
0

Çağla Şıkel, yüzü olduğu markanın reklam sineması için kamera karşısına geçti. Ünlü model, direktörlüğünü Metin Arolat’ın üstlendiği sinemanın çekimlerine verilen ortada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“SOĞUK BİR KIŞ GÜNÜ ŞELALEDE ÇEKİM YAPMIŞTIK”

Metin Arolat’la birinci reklam sinemasını şimdi 18 yaşındayken çektiğini belirten Şıkel, “O vakitler yeniydim. Soğuk bir kış günü şelalede çekim yaptık. Çok üşümüştüm fakat yeni olduğum için hiçbir şey söyleyemiyordum, Metin ne dese onu yapıyordum. Yıllar içinde birçok reklam sineması çektik. En son Uzay şimdi bebekken, Kuzey de 3.5 yaşındayken bir ortaya gelip bir reklam çekmiştik. Çok hoş anılar biriktirdik. Yıllar sonra bir ortaya geliyor olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

“ÇAĞLA’YA EZİYET ÇEKTİRMİŞTİM”

Yönetmen Metin Arolat da ünlü isim ile yaptıkları birinci çekimi gülümseyerek anlattı.

İlk reklam çalışmamızda Çağla’ya eziyet çektirmiştim. Düden Şelaleleri’nde kış günü suyun içine soktum onu. Birçok tanınmış isimle çalışıyorum. Bu isimler ortasında Çağla, Tarkan ve Seda Sayan’ın yeri başkadır. Onların değişik bir disiplinleri var. Set saatinden evvel sete gelmek üzere. Ben daha yataktayken ‘Nerede kaldın?’ diyecek kadar.

“ENERJİ KAYNAĞIM ÇOCUKLARIM”

1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışında birinci olan 44 yaşındaki tescilli hoş, formunun sırrını da açıkladı.

Aslında fit kalmak güç değil. İsterse herkes fit kalabilir. Değerli olan ruhunuzu genç tutabilmek. Zihinsel ve duygusal olarak yaşlanıyorsak, vücudumuz de ona ahenk sağlamak zorunda kalıyor. Sabaha kadar spor yapabiliriz ve üstün kaslı bedenimiz olabilir. Fakat gücümüz yaşlandıysa, bunun bir formülü yok, ona spor yaptıramıyoruz. Çok büyük değişimler, gelişimler, hayatta sıçrayışlar gerekiyor. Ben kendimi bu manada eğitmeyi çok seviyorum. Çocuklarım da benim güç kaynağım. Evet, iki çocuk annesi olmak güç. İki çok hareketli erkek çocuk annesi olmak nitekim çok sıkıntı lakin onların gücüyle yorulmuyor, bilakis onlardan güç alıyorum.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir