1. Anasayfa
  2. Magazin

Tanem Sivar: Acun Ilıcalı’nın hakkını asla ödeyemem!

Tanem Sivar: Acun Ilıcalı’nın hakkını asla ödeyemem!
0

İlk defa ‘Acun Firarda’ programıyla kamera karşısına çıkan Adedim Sivar, 25’nci yılını kutlayan bir besin desteği markası için sunuculuk yaptı. Aktiflik sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Adedim Sivar, sağlıklı hayatın değerine dikkat çekti.

Fit bir imaja sahip olan 43 yaşındaki sunucu, bunun sırrının sorulması üzerine şu karşılığı verdi:

Çok hareketli bir beşerim. Hiç otomobilim olmadı. Bodrum’a taşındım, yeniden otomobilim yok. Gideceğim her yere yürüyorum. İki tane çocuğum var. Onların peşinde koşuyorum. Berbat beslenmemeye çalışıyorum. Yoga, pilates yapıyorum.

“AYDA ALTI DEFA UÇAĞA BİNİYORUM”

Pandemi sonrası Bodrum’a yerleşen Taner Sivar, kent hayatından uzak yaşamanın kendisine ve çocuklarına uygun geldiğini söyledi. İş nedeniyle ayda en az üç kere İstanbul’a geldiğini tabir eden Sivar, Uçmaktan nefret ediyorum ancak ayda altı kere uçağa biniyorum. ‘Acun Firarda’da yazgım buydu. Hayatım daima uçaklarda geçiyor” dedi.

“ÇOCUKLARIM İÇİN BODRUM’A YERLEŞTİM”

“Çocuklarıma hoş bir çocukluk armağan edebilmek için Bodrum’a yerleştim” diyen ünlü isim, “Türkiye’de istediğin kadar maddi olarak varlıklı ol İstanbul’da artık çocuklarına bir çocukluk ikram edemiyorsun. Okuldan çıkıyorlar keçilerin yanında, ineklerin, atların yanından yürüyorlar. Pak havada toprakla, esnafla iç içe yaşıyorlar” açıklamasında bulundu.

Sivar, “İstanbul’a aşığım lakin çok özlüyorum. Ayda birkaç kere gelerek giyinip süslenip, arkadaşlarımı görüp, paramı kazanıp dönüyorum” tabirlerini kullandı.

“ACUN BANA SAHİP ÇIKTI”

Acun ılıcalı’nın hayatında değerli bir yeri olduğunu söz eden Adedim Sivar, şunları söyledi:

Acun sağ olsun, hakkını asla ödeyemem. Benim için ikinci bir üniversite oldu. Bana televizyonculuk aşkını öğretti. Üniversiteyi bitirmiş, genç bir kız olarak ailem beni Acun’a teslim etti. Acun bana çok sahip çıktı, çok şey öğretti.

2005 YILINDA ILICALI İLE ÇALIŞMAYA BAŞLADI

1980 yılında Amerika’da dünyaya gelen Adedim Sivar, San Diego State Üniversitesi’nin Televizyon-Sinema Kısmı’ndan mezun oldu. Daha sonra Türkiye’ye gelen Sivar, 2005 yılında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla çalışmaya başladı. Birinci defa ‘Acun Firar’da programıyla kamera karşısına geçen hoş sunucu çok sayıda başarılı işe imza attı.

Edhem Dirvana ile keyifli bir evliliği olan Adedim Sivar’ın Süleyman ve Kemal isminden iki oğlu var.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir