1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Survivor 2023’te son dokunulmazlık mücadelesi! Elenen isim belli oldu

‘Survivor 2023’te son dokunulmazlık mücadelesi! Elenen isim belli oldu
0

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği, Murat Ceylan’ın sunumuyla TV8’de ekrana gelen ‘Survivor 2023’te finaline sayılı günler kala, beş kişi kalan Nefise, Osman Can, Özgür, Yusuf ve Ertuğ son Ferdi Dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Ada kurulunda ise bir isim Survivor hayallerine veda etti.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU SIRALAMA TURU

Bireysel Dokunulmazlık sıralama oyununda, en uzun süreyi yapan iki kişi yarı finale kalmak için uğraş verdi.

Nefise 01:01:75
Özgür: 01:03:07
Yusuf 01:03:80
Osman Can 01:10:57
Ertuğ 01:22:17

En uzun süreyi yapan Ertuğ ve Osman Can oldu. İkilinin müsabakasında, birinci oyunu Osman Can, ikinci oyunu Ertuğ, üçüncü oyunu, dördüncü oyunu, beşinci oyunu ve altıncı oyunu Osman Can kazandı. 5-1’lik skorla Osman Can ismini yarı finale yazdırdı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU YARI FİNAL

Özgür – Yusuf çabasında; Birinci oyunu, ikinci oyunu ve üçüncü oyunu Özgür, dördüncü oyunu Yusuf, beşinci oyunu ve altıncı oyunu Özgür kazandı. Toplamda 5-1’lik skorla Özgür ismini finale yazdırdı.

Nefise – Osman Can gayretinde; Birinci oyunu Osman Can, ikinci oyunu, üçüncü oyunu, dördüncü oyunu ve beşinci oyunu Nefise, altıncı oyunu Osman Can, yedinci oyunu Nefise kazandı. Toplamda 5-2’lik skorla Nefise ismini finale yazdırdı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK FİNAL OYUNU

Nefise – Özgür uğraşında; Birinci oyunu, ikinci oyunu ve üçüncü oyunu Nefise, dördüncü oyunu, beşinci oyunu Özgür, altıncı oyunu ve yedinci oyunu Nefise kazandı. Toplamda 5-2’lik skorla Nefise, üçüncü Ferdi Dokunulmazlık oyununun galibi oldu.

Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazananı Nefise, mükafattan faydalanması için Yusuf ve Osman Can’ı seçti. Böylelikle, Nefise, Yusuf ve Osman Can acılı cips yeme bahtını yakaladı. Ayrıyeten üç isim klasik otomobille yemek yemeye gitti.

ADA KONSEYİ

Bireysel Dokunulmazlık oyununun birincisini kazanan isim Yusuf olmuştu. Mükafattan faydalanması için Özgür ve Osman Can’ı tercih eden Yusuf, eleme adayı olarak da Ertuğ’un ismini vermişti.

Bireysel Dokunulmazlık oyununun ikincisini kazanan isim tekrar Yusuf olmuştu. Yusuf, mükafattan faydalanması için Özgür ne Nefise’nin ismini vermişti. Dün akşamki ada kurulunda, haftanın ikinci Kişisel Dokunulmazlık oyununu kazanan Yusuf, Osman Can’ın ismini vermişti.

Bugün Survivor’da haftanın ve dönemin son Kişisel Dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunun kazananı Nefise, eleme adayı olarak Özgür’ün ismini söyledi. Haftanın eleme adayları böylelikle Ertuğ, Osman Can ve Özgür oldu.

ADAYA VEDA EDEN İSİM OSMAN CAN OLDU

Ada kurulunda Acun Ilıcalı, Survivor’a veda eden ismi de açıkladı. Survivor’dan elenen isim Osman Can oldu.

”ÇOK HOŞ BİR HİKAYEYDİ”

Osman Can arkadaşlarıyla vedalaşmadan ve adaya veda etmeden evvel yaptığı son konuşmasında şunları söyledi:

Benim için sahiden çok hoş bir öyküydü abi. Hayallerimi gerçekleştirdim ve son beşliye kaldım. Finale de kalmak isterdim lakin olmadı, kısmet değilmiş. Yapacak bir şey yok. Dediğim üzere mukadderata de inanıyorum. Yalnızca o finale kaldığım andaki ailemi görme hayali sahiden beni ayakta tutuyordu. Lakin kısmet olmadı yapacak bir şey yok. İki gün sonra aileme kavuşacağım inşallah. Çok savaştım. Birinci günden son güne kadar her şeyimi verdim abi. Sakatlandım, çok zorlandım lakin hiçbir vakit bırakmadım, hiçbir vakit pes etmedim. Yapacak bir şey yok abi hakkımızda güzeli buymuş. Herkese çok teşekkür ediyorum. Kalan arkadaşlarıma da finalde muvaffakiyetler diliyorum.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap