1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Süreyya Yalçın korumalarıyla Bodrum sokaklarında! Zayıflığı dikkat çekti

Süreyya Yalçın korumalarıyla Bodrum sokaklarında! Zayıflığı dikkat çekti
0

2008’de vefat eden, dünyanın en zenginleri listesinde yer alan iş insanı Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın, 2016’da Ozan Baran ile evlendikten sonra ömrünü ABD’de sürdürmeye başlamıştı. Sosyetenin tanınmış isimlerinden Yalçın, tatil için bu yıl da kural bozmadı ve Bodrum’a geldi.

HAVUZ POZU OLAY OLDU

Ünlü isim, evvelki gün deniz ve güneşin tadını çıkarırken çekilen fotoğraflarını toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Yalçın’ın fazla kilolarından kurtulmak için diyet yapması adeta başına iş açtı. Bodrum’da havuza girdiği esnada verdiği pozlar, Yalçın’ın çok zayıf hali tekrar dikkat çekti.

SON HALİ TAKİPÇİLERİNİ KORKUTTU

Son devirde verdiği kilolarla dikkat çeken sosyetik hoşun paylaşımına, ”Aşırı zayıfsın”, ”Biraz kilo al”, ”Az daha zayıflarsan gözükmeyeceksin”, ”Kollarına ne oldu?”, ”Bu hale nasıl geldin?”, ”Bence biraz yemek yemelisin”, ”Resmen bir deri bir kemik kalmışsın”, ”Zayıflığın beni korkuttu”, ”Çok sıhhatsiz görünüyorsun” üzere yorumlar geldi. Yalçın’ın çok zayıf hali takipçilerini endileşendirdi.

KORUMALAR EŞLİK ETTİ

Sosyetik hoş Süreyya Yalçın, yakın arkadaşı Şenay Yarar’la evvelki gün Türkbükü’nde görüntülendi. Yürüyüş yapan Yalçın ve arkadaşına, iki müdafaaların eşlik ettiği görüldü.

“GAYET İYİYİM”

Ünlü isim daha evvel kendisine yöneltilen Anoreksiya mı yakalanıp yakalanmadığı sorusuna ”Gayet sağlıklı ve düzgünüm. Hiçbir sorunum yok” karşılığını vermişti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap