1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Süreyya Yalçın: Herkes zayıflığımı konuşuyor

Süreyya Yalçın: Herkes zayıflığımı konuşuyor
0

2008’de vefat eden, dünyanın en zenginleri listesinde yer alan iş insanı Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın, 2016’da Ozan Baran ile evlendikten sonra hayatını ABD’de sürdürmeye başlamıştı. Sosyetenin tanınmış isimlerinden Yalçın, tatil için bu yıl da kural bozmadı ve Bodrum’a geldi.

HAVUZ POZU OLAY OLDU

Ünlü isim, deniz ve güneşin tadını çıkarırken çekilen fotoğraflarını toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Yalçın’ın fazla kilolarından kurtulmak için diyet yapması adeta başına iş açtı. Bodrum’da havuza girdiği esnada verdiği pozlar, Yalçın’ın çok zayıf hali yeniden dikkat çekti.

SON HALİ TAKİPÇİLERİNİ KORKUTTU

Son periyotta verdiği kilolarla dikkat çeken sosyetik hoşun paylaşımına, ”Aşırı zayıfsın”, ”Biraz kilo al”, ”Az daha zayıflarsan gözükmeyeceksin”, ”Kollarına ne oldu?”, ”Bu hale nasıl geldin?”, ”Bence biraz yemek yemelisin”, ”Resmen bir deri bir kemik kalmışsın”, ”Zayıflığın beni korkuttu”, ”Çok sıhhatsiz görünüyorsun” üzere yorumlar geldi. Yalçın’ın çok zayıf hali takipçilerini endileşendirdi.

YORUMLAR KARŞISINDA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Sosyal medyada yorum yağmuruna tutulan sosyetik hoş sessizliğini bozdu. Tatil için ABD’den Bodrum’a gelen ve tatiline kaldığı yerden devam eden Yalçın, hakkında yapılan yorumlara, 4.9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından cevap verdi.

”SAĞLIKLI VE MUTLUYUM”

Instagram hesabının kıssa kısımdan bir fotoğraf karesini yayınlayan Yalçın, ”Herkes zayıflığımı konuşuyor. Beni merak etmeyin. Ben sağlıklı ve mutluyum” açıklamasında bulundu.

Ünlü isim daha evvel kendisine yöneltilen Anoreksiya mı yakalanıp yakalanmadığı sorusuna ”Gayet sağlıklı ve uygunum. Hiçbir sorunum yok” yanıtını vermişti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap