1. Anasayfa
  2. Magazin

‘Spice Girls’te Victoria Beckham sürprizi! Tam kadro geri dönüyorlar

‘Spice Girls’te Victoria Beckham sürprizi! Tam kadro geri dönüyorlar
0

Spice Girls efsanesinden 11 yıl ortadan sonra hayranlarına hoş haber geldi. Uzun vakittir bir ortaya gelmesi beklenen 90’ların ünlü müzik kümesi sonunda tamamlanıyor.

Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm ve Geri Halliwell, yıllar sonra birlikte sahneye çıkacak.

SÜRPRİZ PROJE

“Hayranlarımızın hakikaten sevecekleri bir şey olacak” sözlerini kullanan Mel Brown, şimdilik ayrıntı vermekten kaçınırken, sürpriz projeyi mükemmelleştirmekle meşgul olduklarını söyledi.

“MARKASIYLA MEŞGULDÜ VE DÖRT ÇOCUĞU VAR”

“Benim teorim, bir şeyi gereğince söylersem gerçekleşeceği istikametinde. Bu sürprizimiz hakkında bir açıklama yayınlamayı planlıyoruz” diyen Mel Brown, Victoria’yı nasıl ikna ettikleri sorulduğunda ise şu yanıtı verdi:

Beckham ile her vakit bağlantı halindeyiz. Onu ikna etmek zorunda kalmadık. Bir WhatsApp kümemiz var. Bu yalnızca zamanlamayla ilgili. Markasıyla ve eşinin mesleğini desteklemekle meşguldü ve dört çocuğu var. İş hakikat vakti bulmakla ilgili ve biz yapmayı başardık.

David Beckham ile 1999’da dünyaevine giren, ‘Posh Spice’ lakaplı Victoria Beckham, geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada, 2023 yazında sahneye çıkmaları istenmesi halinde, Spice Girls’e katılmaya istekli olduğunu söylemişti.

2012 LONDRA OLİMPİYATLARI’NDA BİR ARADA!

Mel B, Geri Halliwell, Emma Bunton ve Melanie Chisholm, 2019’da İngiltere’de turneye çıkmış, yıllarca moda mesleğiyle ön planda olan Victoria Beckham ise fenomen müzik kümesine dahil olmamıştı.

2012 Londra Olimpiyatları kapanış merasiminde sahne alan Spice Girls’ün bir kezlik birlikteliğinde, Victoria Beckham da gruba katılmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir