1. Anasayfa
  2. Magazin

Sokakta çıplak dolaşırken görülmüştü! ‘Üzgün ve izole bir hayat yaşıyor’

Sokakta çıplak dolaşırken görülmüştü! ‘Üzgün ve izole bir hayat yaşıyor’
0

1990’lı yıllarda ve 2000’lerin birinci yılarında rol aldığı üretimlerle şöhrete kavuşan, bir periyoda damga vurmuş ‘çocuk yıldız’ Amanda Bynes; geçtiğimiz mart ayında magazin gündeminden günlerce düşmeyen bir olayla isminden kelam ettirmişti. TMZ’nin haberine nazaran; 37 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz gün sabahın erken saatlerinde Los Angeles kent merkezi yakınlarında büsbütün çıplak bir halde yürürken görüntülenmişti.

Görgü şahitlerinin anlattığına nazaran; bir müddet bu formda yürüyen Amanda, yanından geçen bir otomobile el sallayıp, durmasını sağlamış ve şoföre ‘psikotik bir devirden geçtiğini’ söylemişti. Akabinde 911’i arayarak vazifelileri çağırmıştı. Bynes, görevlilerin gelmesiyle birlikte bir polis karakoluna götürülmüş ve hastanede psikiyatrik nezaret altına alınmıştı.

“İLAÇ KULLANMIYORDU”

Bynes’la hâlâ görüştüğü bilinen eski nişanlısı Paul Michael, yaşananların akabinde Page Six’e konuşmuştu. Aktris ile ayrılmalarına karşın arkadaş olduklarını söyleyen Michael, şu tabirleri kullanmıştı:

Bipolar bozukluk için kullandığı ilaçlarını bırakmıştı. Bu olay sırasında da ilaç kullanmıyordu.

SAĞLIK MERKEZİNDEN AYRILDI

Bynes, üç haftadır kaldığı akıl sıhhati merkezinden ise geçtiğimiz ay ayrılmıştı. TMZ’nin haberine nazaran; oyuncu, tesisten kendi isteğiyle çıkmıştı. Bynes’in tertipli rutinlerine geri dönmeye hazır olup olmadığını belirlemek için tesis işçisiyle birlikte çalıştığı da bildirilmişti.

Ünlü ismin, tedavi görürken kaydettiği ilerlemeyi kaybetmediğinden emin olmak için bir ‘ayakta tedavi’ programına gireceği ve oyuncunun kendi konutunda yaşamaya geri döneceği de TMZ’nin edindiği bilgiler ortasındaydı.

“DESTEK OLAN ÇOK AZ ARKADAŞI VAR”

Son olarak TMZ’ye konuşan, aktrise yakın kaynaklar; Amanda Bynes’ın kendi başına yaşamaya geri döndüğünü, ailesiyle ortasının güzel olduğunu, ve kardeşleriyle irtibat kurduğunu paylaştı.

Kaynaklar, Bynes’in terapistlerle görüşme ve ilaçlarını nizamlı alma konusunda da düzgün olduğunu söyledi.

Ancak bununla birlikte ünlü isme dayanak olan çok az arkadaşı olduğu ve Bynes’ın bu nedenle ‘üzgün ve izole bir hayat’ yaşadığı da aktarıldı. Ayrıyeten Amanda Bynes’ın, moda tasarımı ve tırnak teknisyenliği üzere tutkularına olan ilgisini de yaşadığı problemlerden ötürü kaybettiği sav edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir