1. Anasayfa
  2. Magazin

Sokaklarda yaşayıp çöpten yiyecek toplayan Loni Willison: Suç eski eşimin!

Sokaklarda yaşayıp çöpten yiyecek toplayan Loni Willison: Suç eski eşimin!
0

2012’de Jeremy Jackson ile dünyaevine giren Loni Willison’ın, eşinden şiddet gördüğü öne sürülmüştü. Bir dargın bir barışık aşk yaşayan ikili, evliliklerini 2014’te sona erdirmişti.

Ancak çift boşandıktan sonra bağları büsbütün koptu. Jackson’ın ise eski eşine yardım etmediği de belirtildi. Loni Willison bir müddettir evsiz ve Kaliforniya’da sokaklarda yaşıyor. Willison, bu haldeki ömrünü sekiz yıldır sürdürüyor.

MUHABİRLE SOHBET ETTİ

Loni Willison, geçtiğimiz hafta X17 Online isimli internet sitesinin bir muhabiriyle sokaklarda bir sohbet gerçekleştirdi. Muhabir, aslında birçok meslektaşının daha evvel de Willison’a yönelttiği o soruyu tekrar sordu: “Hayatınızın aykırı gittiği yer neresiydi?”

“BENİ BU HALE GETİRMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPTI”

Willison, eski eşi hakkında “Beni bu hale getirmek için her şeyi yaptı” diye konuştu.

Loni Willison, muhabirle sokaklarda gezerek yaptığı söyleşide “Çok acı çekiyorum” dedi ve midesinin çok berbat bir halde ağrıdığını kelamlarına ekledi. Muhabir kendisine neden evsizlere hizmet veren bir sığınağa gitmediğini sorunca da Willison, daha enteresan bir karşılık verdi.

“BİRİSİ HER GÜN ELEKTRİK VERDİ”

Artık kapalı yerlerde yaşayamadığını söyleyen ünlü isim, şu sözlerle anlattı:

Çünkü bir yıl boyunca birisi bana neredeyse her gün elektrik verdi.

“DOĞAYLA İÇ İÇE OLMAK”

Muhabirin “evsiz olmanın âlâ yanıyla” ilgili soruya Willison “Sanırım tabiatla daha fazla iç içe olmak” diye cevap verdi.

ÖN DİŞLERİ YOK

Kısa müddetliğine de olsa Willison’ın hayatına tanıklık eden muhabir Loni Willison’a limonata ve ton balıklı sandviç ikram etti. Her ikisini de teşekkür ederek alan Willison’ın, bir vakitler pırıl pırıl parlayan üst ön dişlerinin ise artık yerinde olmadığı dikkat çekti.

(Loni Willison’ın eski hali)

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir